Vonios kambario baldai

Rodoma 1-25 of 220 prekė (s)

Norint vonioje sukurti stilingą ir jaukų interjerą, reikėtų skirti daug dėmesio renkantis baldus. Jie turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, o svarbiausia – kokybiški. Nuo to, kokius baldus pasirinksite, priklausys vonios interjeras ir savijauta vonioje. O ši erdvė turėtų skleisti ramybę ir leisti atsipalaiduoti.

Stilingi vonios baldai

Kuriant vonios interjerą, reikia žinoti, kad visa įranga, baldai ir aksesuarai turėtų būti suderinti tarpusavyje, kad išpildytų bendrą vaizdą. Vonioje patariama kurti natūralių atspalvių interjerą, kuris padėtų atsipalaiduoti, skleistų harmoniją ir šiek tiek primintų gamtos ramybę. 

Pavyzdžiui, populiarūs klasikiniai vonios baldai, kurie išsiskiria savo elegancija ir išskirtinėmis detalėmis. Tokio tipo vonios spintelės ar komplektai tarnauja ilgus metus, o erdvę paverčia stilinga ramybės oaze.

Ne ką mažiau populiarūs modernūs baldai, leidžiantys klientams įgyvendinti funkcionalius sprendimus. Įvairios papildomos detalės balduose pasirenkamos tam, kad jie būtų ne tik stilingi, bet ir gražūs. Pastaruoju metu populiarėja tie vonios kambario baldai, kurie leidžia sukurti mini SPA savo namuose.

Praustuvo spintelės

Renkantis baldus, reikėtų skirti dėmesio praustuvo spintelių pasirinkimui. Galima rinktis standartinių išmatavimų spinteles arba dvigubai didesnes jeigu ant  bus montuojama dviguba praustuvė. Tai ypač populiarus sprendimas dideliuose vonios kambariuose. Spintelės gali būti įvairių formų ir tipų, bet nepaisant to, kokią pasirinksite, reikėtų skirti dėmesio erdvei joje. Spintelėje turėtų pakakti vietos svarbiausiems daiktams, kuriuos ketinate ten laikyti.

Praustuvo stalviršiai

 Renkantis stalviršį, reikėtų analizuoti ne tik kainas ir spalvas, bet ir pagaminimo technologiją. Priklausomai nuo to, iš kokios medžiagos pagamintas vonios stalviršis, priklauso ir jo tarnavimo laikas. Be to, reikia iš anksto įvertinti, ar stalviršį bus galima lengvai pjauti jeigu Jums reikėtų ant jo montuoti įleidžiamą praustuvą ar kitą norimą kambario elementą.

Turbūt neįsivaizduojame vonios kambario be veidrodžio. Tai svarbus akcentas, todėl pasirinkimas taip pat yra labai platus. Pastaruoju metu parduodamos spintelės su veidrodžiais tampa vis populiaresnės. Taip pat populiarūs sprendimai – apvalūs veidrodžiai vonioje, modernūs veidrodžiai su apšvietimu arba veidrodžiai su spintele. Svarbu, kad veidrodžio forma papildytų interjerą. Jeigu vonioje vyrauja griežtos linijos, tuomet ir veidrodis turėtų būti taisyklingos formos.

Ūkinės spintelės

Renkantis ūkines spinteles, reikėtų skirti dėmesio jų išmatavimams ir dydžiui. Vonios spintos neturi būti didelės ir neturi kristi į akis. Jų turi pakakti susidėti rankšluosčius ar buitinę chemiją, tačiau kartu jos neturi trukdyti judėti vonios kambaryje. Renkantis spinteles skirkite dėmesio ne tik medienai, iš kurios jos pagamintos, bet ir furnitūros elementams. Tik pasirinkus kokybišką furnitūrą, galėsite būti tikri, kad vonios spintelės ir vonios baldai tarnaus ilgai ir kokybiškai.

 

 

 

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Pusė
Spalva/Dekoras
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Aukštis
Daugiau Mažiau
Plotis
Daugiau Mažiau
Gylis
Daugiau Mažiau
Rėmo spalva
Ilgis
Daugiau Mažiau
Serija
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Forma
Medžiaga
Galia, W
Montavimo tipas
Garantija
Tūris, L
Filtras