Vonios veidrodžiai

Rodoma 1-46 of 46 prekė (s)

Veidrodis ar veidrodinė spintelė?

Didžiausias veidrodinės spintelės pliusas yra papildoma vieta daiktams. Šią sandėliavimo galimybę galite užpildyti dušo, kosmetikos ar kitais smulkiais reikmenimis. Tokie vonios baldai padeda maksimaliai išnaudoti erdvę, tad veidrodinės spintelės puikiai tinka tiems, kurie turi mažesnį vonios kambarį.

Kai kurie mano, kad veidrodis be spintelės labiau tinka prie įvairių interjerų ir mažiau apkrauna erdvę. Žinoma, tik veidrodį prie bendros kambario išvaizdos priderinti yra kur kas paprasčiau, ypač jeigu renkatės modelį be rėmų. Tokie gaminiai paprastai atrodo itin minimalistiškai ir moderniai.

Tiesa, yra tarpinis variantas - veidrodis su lentynėle. Jeigu patalpoje vietos nestinga, ši alternatyva jums puikiai tiks - lentynėlę galėsite panaudoti tik pačioms reikalingiausioms priemonėms susidėti. Veidrodžiais su lentynėle dažnai susižavi tie, kurie neturi daug vietos prie praustuvo.

Kalbant apie kainą, tiek paprastų veidrodžių, tiek veidrodinių spintelių amplitudės yra labai plačios. Veidrodžiai neretai turi papildomų funkcijų, tokių kaip įmontuotas apšvietimas ar elektros lizdas - tokie modeliai kainuos daugiau. Tačiau lyginant pačius paprasčiausius variantus, veidrodžiai be spintelių dažnai būna pigesni.

 

Koks yra idealus veidrodžio dydis?

Atsižvelkite į praustuvo dydį, savo ūgį ir sienos erdvę - geriausia, kad veidrodžio stiklas dar tęstųsi kelis centimetrus virš aukščiausio žmogaus, kuris naudosis kambariu, akių lygio. Tačiau veidrodis turėtų kabėti ir pakankamai žemai, kad žemesni asmenys galėtų lengvai matyti savo atvaizdą.

Kad įsitikintumėte, jog įsigyjamas vonios veidrodis atitinka jūsų poreikius, išmatuokite praustuvą arba spintelę ir pagal šiuos matmenis susiaurinkite savo pasirinkimo galimybes. Paprastai veidrodžiai būna 5-10 cm siauresni už apačioje esančios spintelės ilgį, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo erdvės stiliaus ir vonios įrangos konfigūracijos. Galite nuspręsti pakabinti veidrodį palei visą ilgą, siaurą spintelę su praustuvu arba pasirinkti ką nors mažesnio, esančio tik virš pačios kriauklės.

Itin didelis veidrodis gali vizualiai padidinti vonios kambarį. Tuo tarpu mažesnis veidrodis palieka vietos kitiems dekoro elementams, pavyzdžiui, šviestuvams. Puiki idėja yra derinti kelis mažesnius veidrodžius tarpusavyje - jie ženkliai prisidės prie optiškai didesnės patalpos plėtojimo.

 

Forma ir įrėminimas

Tradiciškiausias variantas yra ovalus arba stačiakampis veidrodis. O gal esate modernaus interjero gerbėjas? Tuomet minimalus, aptakus, išskirtinės geometrinės formos veidrodis yra tinkamas pasirinkimas. Daugelis tokių veidrodžių turi priedų, pavyzdžiui, įmontuotą apšvietimą.

Kitas aspektas, kurį turite apsvarstyti, yra tas, ar naudosite įrėmintą, ar berėmį veidrodį. Veidrodžiai be rėmų atrodo švariai ir stilingai, šiuolaikiškiau, gali suteikti SPA atmosferą. Įrėminti veidrodžiai suteikia papildomų detalių interjerui ir gali užpildyti pernelyg tuščią erdvę.

 

Kur pakabinti veidrodį?

Dauguma mano, kad vonios kambario veidrodis turi būti centre virš praustuvo, tačiau tai nėra būtina. Tiesa, veidrodžiui esant virš praustuvo yra patogiau atlikti kasdienius darbus: skustis, darytis makiažą, rūpintis veido oda ir t.t.

Kitas aspektas - kiek aukštai virš stalviršio reikėtų kabinti veidrodį. Tai priklauso nuo erdvės. Viskas, pradedant veidrodžio matmenimis ir baigiant lubų aukščiu bei kitų daiktų išdėstymu, turės įtakos galutiniam jūsų pasirinkimui. Išbandykite skirtingus variantus sudedami žymes ant sienos ir žiūrėdami, ar kuri nors vieta neatrodo perkrauta.

Svarbiausia, kad veidrodis būtų visų juo besinaudojančių žmonių akių lygyje. Specialistai rekomenduoja veidrodį kabinti bent 13 cm atstumu nuo praustuvo, keletą centimetrų virš maišytuvo ir bent 120 cm aukštyje virš grindų.

 

ADMA vonios veidrodžiai ir veidrodinės spintelės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Tipas
Kolekcija
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Pusė
Spalva/Dekoras
Išmatavimai
Aukštis
Plotis
Rėmo spalva
Serija
Modelio numeris
Forma
Medžiaga
Galia, W
Diametras, mm
Montavimo tipas
Garantija
Filtras