Keramikinės plautuvės

Rodoma 1-48 of 65 prekė (s)

Nors yra manančių, jog keramikinių plautuvių vieta tik vonios kambariuose, visgi jos kurį laiką itin mėgstamos ir virtuvėse. Savo privalumais nenusileidžia kitoms virtuvės plautuvėms. Jos turi kietą paviršių, atsparų buitinėms rūgštims, dažančioms medžiagoms, įbrėžimams ir lengviems smūgiams. Keramikinių plautuvių nepaveiks ir karštis, todėl ką tik nuo ugnies patraukta nešvari keptuvė nepažeis jos paviršiaus. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią keramikinę plautuvę.

Kokio dydžio plautuvės jums reikia?

Jei leidžia montavimo galimybės, rinkitės kriauklę pagal tai, kaip dažnai gaminate, kiek indų sunaudojate per dieną ir kokio jie dydžio. Atidžiau pažvelkite į savo maisto gaminimo ir valymo įpročius.

Rinkitės mažesnę, jei iškart išsiplaunate indus ir didelę keptuvę ar skardą naudojate tik per šventes.

Rinkitės didesnę, jei mėgstate leisti indams kauptis ir reguliariai kepate, pavyzdžiui, pyragus, po kurių lieka nešvarios kepinių formelės. 

Dauguma standartinių plautuvių yra 15-25 cm gylio. Jei mėgstate krauti indus arba dažnai naudojate didelius puodus, galite rinktis gilesnę kriauklę. Nepamirškite, kad įleidžiamosios plautuvės bus maždaug 2 cm gilesnės.

Vieno, dviejų ar trijų dubenų plautuvę pasirinkti?

Priklausomai nuo konkretaus maisto gaminimo ir plovimo būdo, galite apsvarstyti galimybę įsigyti kriauklę su papildomais dubenimis.

Rinkitės vieno dubens plautuvę, jei norite nepertraukiamos talpos. Įprastai jos būna iki 90 cm² pločio.

Rinkitės dviejų dubenų plautuvę, jei norite vienos erdvės indams, o kitos - maistui ruošti. Dažniausiai siekia 120 cm² plotį.

Retesnis atvejis - trijų dubenų plautuvė, skirta profesionaliam naudojimui. Toks modelis turi didelę indams plauti skirtą erdvę ir specialią paruošimo kriauklę. Trijų dubenų kriauklės gali būti iki 150 cm² pločio.

Kaip derinti keramikinę plautuvę?

Keraminės plautuvės paviršiaus dažų sluoksnis skiriasi nuo kitų tipų kriauklių. Žinoma, dengiamasis sluoksnis itin svarbus ne tik dėl spalvos, bet ir dėl plautuvės atsparumo išoriniams poveikiams. Tačiau, pažengus technologijoms į priekį, galime rinktis plautuvę pagal norimą interjero stilių.

Šviesių atspalvių plautuvės suteikia virtuvei erdvumo bei švaros pojūtį. Jas itin lengva derinti su kitomis spalvomis. Dažniausiai pasitaikančios balta arba kreminė spalvos gali būti puikus derinys su mediniu arba granitiniu stalviršiu. Toks derinys išlaikys jaukumą jūsų virtuvėje. 

Tamsių atspalvių plautuvės yra moderniausias šių laikų pasirinkimas. Įsivaizduokite modernią juodą virtuvę su švelnios medžio išvaizdos virtuvės stalviršiu, kuriam galutinį akcentą suteikia juoda plautuvė ir juodas plautuvės maišytuvas. Tokiu deriniu sukursite išgrynintą minimalistinį stilių.

Kaip prižiūrėti keramikinę plautuvę?

Kasdienius nešvarumus rekomenduojame valyti su švelniu indų plovikliu, šiltu vandeniu ir minkšta šluoste. Sunkiau valomoms dėmėms patariame naudoti 1:1 vandens ir baliklio tirpalą arba neabrazyvinį valiklį. Po valymo visada kruopščiai nuplaukite kriauklę ir nusausinkite minkšta sausa šluoste, kad atgautumėte pirminį blizgesį. Sausam valymui geriausia naudoti mikropluošto šluostę.

ADMA keramikinės plautuvės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija