Virtuvės komplektai

Rodoma 1-4 of 4 prekė (s)

Virtuvės plautuvės ir maišytuvai yra svarbiausi virtuvės erdvės elementai. Renkantis juos, reikia skirti pakankamai dėmesio paieškai ir derinimui. Dažnai pasitaiko, kad platus gaminių pasirinkimas „apsuka galvą“, lengva pasimesti ir netgi įsigyti ne tokį gaminį, kuris geriausiai tiks Jūsų virtuvės erdvėje. Todėl norintiems lengvesnių sprendimų, siūlomi virtuvės komplektai. Tai plautuvės ir maišytuvo rinkiniai, kurie padės atsikratyti galvos skausmo dėl plautuvės ir maišytuvo derinimo ir palengvins Jums paieškas. 

 

 Gaminių išmatavimai

Apsilankę mūsų prekių katalogo komplektų skyriuje pamatysite, jog savo klientams jau paruošėme populiariausius ir patogiausius komplektų variantus. Galite rinktis dirbtinio granito, nerūdijančio plieno ar akmens masės plautuves su joms pritaikytais maišytuvais. Visi šie gaminiai yra aukščiausios klasės, su gamintojų suteikiamomis garantijomis. O svarbiausia – puikiai pritaikyti vieni kitiems.

 

Dažnai pasitaiko atvejų, kai išsirinkus plautuvę, sunku surasti jai puikiai tinkantį maišytuvą. Pirmiausia, labai dažnai skiriasi gaminių spalva ir ją atitaikyti gana sudėtinga. Tuo tarpu nebrangūs virtuvės komplektai gali padėti išspręsti šią situaciją. Mūsų siūlomi gaminiai yra suderinti ne tik savo spalva, bet ir stiliumi. Tai labai svarbu, jeigu norite sukurti virtuvėje nuosaikų interjerą Dažnai pasitaiko, kad plautuvės forma ir dydis nedera su maišytuvo stiliumi. Pavyzdžiui, prie rudos kvadratinės plautuvės bandoma derinti juodos spalvos retro stilių primenantį maišytuvą su užapvalintomis rankenėlėmis. Tai nėra geriausias pasirinkimas ir gali būti, kad toks sprendimas tik sukurs netvarkos įspūdį virtuvėje. Renkantis komplektus, Jums nereikia jaudintis dėl to. Tiek plautuvės, tiek maišytuvai virtuvei parinkti derantys tarpusavyje, todėl jų spalva bus vienoda arba suderinta taip, kad virtuvėje atrodytų stilingai.

 

Taip pat labai svarbu, kokie yra gaminių išmatavimai. Nuo to priklauso bendras virtuvės vaizdas. Renkantis plautuvę ir maišytuvą atskirai, pasitaiko atvejų, kai abu elementai tiesiog nedera tarpusavyje dėl skirtingų dydžių. Pavyzdžiui, mažai plautuvei bandoma priderinti didelį maišytuvą, kuris ne tik atrodo neskoningai, bet ir yra sunkiai naudojamas. Gali būti ir priešingų variantų. Jeigu prie didelės plautuvės įrengtumėte mažą maišytuvą. Tokiu atveju šis virtuvės komplektas ne tik atrodys neskoningai, bet ir bus nepatogus. Plaunant indus tokioje plautuvėje vanduo taškysis ir gali būti, kad kels daug pašalinio garso.

 

Todėl mūsų siūlomi modernūs virtuvei skirti komplektai yra suderinti taip, kad išmatavimai sukurtų patogų naudoti ir funkcionalų komplektą. Galite rinktis skirtingų formų ir išmatavimų plautuves, prie kurių priderinti geriausi maišytuvų sprendimai. Jums nebereikės jaudintis dėl to, kad sudėtinga surasti pasirinktai plautuvei tinkantį maišytuvą. Tai už Jus jau padarėme mes, Jums teliko išsirinkti Jums patikusį komplektą.

Kokios virtuvės komplektų kainos?

Daugelis žmonių ieško būdų, kaip sutaupyti remontui ar virtuvės įrangos pirkime. Virtuvės komplektai yra tas sprendimas, kuris gali padėti sutaupyti. Pirmiausia todėl, jog taip perkate dvi prekes vienu metu. Įsivaizduokite, jeigu išsirinkote plautuvę pas vieną pardavėją, o tuomet esate priversti ieškoti prie jos tinkančio maišytuvo. Tokios paieškos gali ilgai užtrukti ir nebūtinai nutiks taip, kad maišytuvą rasite toje pačioje parduotuvėje. Labai dažnai tenka rinktis pas kitą tiekėją. O perkant dvi atskiras prekes, kiekvienai iš jų taikomas antkainis, tad galiausiai už komplektą teks sumokėti brangiau.

 

Tačiau renkantis nepasikliaukite tik tuo, kokia yra kaina. Lyginkite ne tik, kiek kainuoja gaminiai, bet ir iš ko jie sudaryti. Pavyzdžiui, iš kokios medžiagos pagaminta virtuvės plautuvė, kuri yra komplekte. Jeigu tai akmens masės plautuvė, tikėtina, kad komplektas su ja bus brangesnis nei su nerūdijančio plieno plautuve. Taip pat svarbu skirti dėmesio maišytuvo charakteristikai. Jeigu jis yra su papildomomis funkcijomis, jo kaina taip pat gali būti didesnė.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Silicsana plautuvės spalva
Plieno plautuvės spalva
Montuojama
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Filtras