Nerūdijančio plieno plautuvės

Rodoma 1-48 of 73 prekė (s)

Nerūdijantis plienas yra išskirtinė virtuvės kriauklių medžiaga. Šiandien yra daug įvairių plautuvių stilių ir medžiagų, o nerūdijantis plienas yra viena populiariausių ir labiausiai paplitusių. Ne veltui - tokios plautuvės yra tvirtos ir ilgaamžės. Tikimasi, kad tinkamai prižiūrint nerūdijantį plieną, virtuvės plautuvės tarnaus daugiau nei 30 metų. Jei nerūdijantis plienas yra jūsų pasirinkta medžiaga naujai virtuvės kriauklei, žemiau pateikiame, į ką būtina atsižvelgti. Tai padės susiaurinti jūsų pasirinkimo galimybes, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią plautuvę.

Kaip pasirinkti geros kokybės nerūdijančio plieno kriauklę?

Nerūdijantis plienas yra plienas, sumaišytas su kitais elementais, kurie pagerina jo savybes. Dvi svarbiausios medžiagos, kurias reikia patikrinti prieš perkant kriauklę, yra chromas ir nikelis. Šios dvi medžiagos plautuvei suteikia patvarumo ir atsparumo korozijai. Toliau rasite kelis būdus, kaip galite patikrinti.

Etiketė "18/8". Šis santykis ant etiketės žymi chromo ir nikelio kiekį, esantį pliene. Santykis "18/8" reiškia, kad nerūdijančiame pliene yra 18 % chromo ir 8 % nikelio.

304 klasė. Tai laikoma geriausia nerūdijančio plieno plautuvių klase. Ši klasė reiškia, kad plienas yra 18/8 nerūdijantis plienas, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 % geležies.

Bendra taisyklė - kuo didesnis šių medžiagų procentas, tuo kokybiškesnė bus jūsų nerūdijančio plieno plautuvė. Svarbiausia, kad šių medžiagų yra ne mažiau kaip 18 % ir 10 % atitinkamai.

Storis: kodėl jis svarbu ir koks turi būti?

Gabaritais matuojamas nerūdijančio plieno metalo storis. Nesupainiokite - kuo mažesnis gabarito skaičius, tuo jis storesnis, ir atvirkščiai. Jei plautuvės metalo lakštas yra plonas, ji lengvai deformuosis ir bus gerokai triukšmingenė nei pagaminta iš storesnio lakšto. 

Medžiagos gabaritas svyruos nuo 16 iki 22 gabaritų, o 16 gabaritų yra storiausias. Aukštos kokybės nerūdijančio plieno plautuvės yra nuo 16 iki 18 gabaritų storio. Tai gali atrodyti nereikšmingas skaičius, tačiau kai daugelį metų kasdien į plautuvę daužysite puodus ir keptuves, suprasite jo svarbą.

Blizgią ar matinę plautuvę pasirinkti?

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tokį dalyką kaip į nerūdijančio plieno plautuvės dangos tipą. Jis būna blizgus arba matinis.

Rinkitės blizgią, jei turėsite mažiau noro ar laiko prižiūrėti plautuvę. Ji nereikalauja daug dėmesio. Tačiau ant tokios dangos labiau matomi vandens lašai ir nešvarumai. Be to, didelė tikimybė, kad blizgi nerūdijančio metalo plautuvė pagaminta naudojant nikelį. Tai suteikia papildomo atsparumo korozijai.

Rinkitės matinę, jei intensyviai naudositės plautuve. Ji ilgiau išlaiko pirminį vaizdą ir yra sunkiai įbrėžiama ar kitaip pažeidžiama. Tačiau matinė nerūdijančio plieno plautuvė yra šiek tiek jautresnė korozijai.

Nepriklausomai nuo to, kurio tipo plautuvę pasirinksite, svarbiausia - nuoseklumas. Dauguma žmonių mieliau renkasi vieną, tą pačią virtuvės įrangos apdailą.

Ar man reikalingas izoliacijos sluoksnis?

Nerūdijančio plieno plautuvės paprastai padengiamos garso izoliacijos sluoksniais arba dangomis, kurios padeda sumažinti triukšmą. Be to, tai padeda sumažinti kondensato kaupimąsi ant kriauklės dugno. Vadinasi, išvengsite ne tik nepageidaujamo triukšmo, bet ir problemų dėl drėgmės, dėl kurios gali atsirasti pelėsis. Jei nenorite, kad jus erzintų besidaužančių indų į plautuvę garsai ir kad ji kuo ilgiau tarnautų, rinkitės su izoliacijos sluoksniu.

Kaip prižiūrėti nerūdijančio plieno plautuvę?

Žinodami, kaip prižiūrėti virtuvės kriauklę, išsaugosite jos pirminę išvaizdą. Pirmiausia, aptarkime, kaip nuo jos nuvalyti įvairius nešvarumus, o po to - ko geriau nedaryti.

Naudokite sodos ir vandens pastą. Po to ją nuplaukite actu, kuris burbuliuoja ir šnypščia. Actas natūraliai dezinfekuoja ir kartu padeda pašalinti kieto vandens dėmes nuo nerūdijančio plieno plautuvės. Kai kriauklė bus švari ir sausa, galite suteikti jai papildomo blizgesio, patepę alyvuogių aliejumi.

Venkite agresyvių ar rūgštinių valiklių ir per stipriai nešveiskite paviršiaus. Be to, niekada nenaudokite plieninės vatos plautuvės paviršiui šveisti. Smulkūs plieno gabalėliai iš plieninės vatos įsiskverbs į kriauklės paviršių ir laikui bėgant surūdys. 

Po kelių savaičių naudojimo ant jūsų plautuvės paviršiaus gali atsirasti muilo apnašų. Tokiu atveju kasdien arba kartą per savaitę nuvalykite nerūdijančio plieno plautuvę šluoste, kad atsikratytumėte apnašų.

ADMA nerūdijančio plieno plautuvės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Medžiaga
Plieno plautuvės spalva
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Filtras