Granitinės plautuvės

Rodoma 1-48 of 85 prekė (s)

Bėgant metams žmonės labiau nei bet kuo kitu rūpinasi savo virtuvės estetika. Galite pradėti nuo virtuvės plautuvės. Granitinės plautuvės yra vienas populiariausių pasirinkimų šiomis dienomis dėl savo išskirtinės išvaizdos ir tvirtos konstrukcijos. Šios kriauklės sudarytos iš kruopščiai parinkto natūralaus akmens ir dervos mišinio, kad atlaikytų intensyvų naudojimą ir atrodytų nuostabiai. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią granitinę plautuvę.

Į ką atsižvelgti, perkant granitinę plautuvę?

Papildoma parama: granitinės plautuvės negalima tiesiog pakabinti ant stalviršio, joms reikalinga tvirta atrama.

Nesirinkite plokščių dugnų: plokščiu dugnu prasčiau nuteka vanduo, dėl ko gali likti likučių plautuvėje.

Derinkite prie stalviršio: rinkitės tamsų stalviršį prie granitinės plautuvės (dažniausiai pilkos arba juodos), norėdami išvengti itin ryškių kontrastų virtuvėje.

Natūralus granitas: rinkitės plautuvę, pagamintą iš kuo natūraliau apdoroto granito, norėdami išvengti besikaupiančių mikrobų ir alerginių reakcijų.

Sandarinimas ir pakartotinis sandarinimas: granitas yra akyta medžiaga, todėl granitinę kriauklę reikia sandarinti, siekiant apsaugoti ją nuo drėgmės ir dėmių.

Koks dizainas jums tinkamiausias?

Forma:

Rinkitės po stalviršiu montuojamą plautuvę, jei norite vientisos virtuvės išvaizdos.

Rinkitės virš stalviršio montuojamą plautuvę, jei norite suteikti akcentą virtuvei.

Dubenų kiekis:

Vieno dubens plautuvė yra puikus pasirinkimas aistringiems kulinarams.

Dvigubo dubens plautuvė yra tinkamesnė tiems, kurie pageidauja atskirų maisto ruošimo ir indų plovimo zonų.

Ar jums reikalinga matinė apdaila?

Granitinės plautuvės pasižymi vientisesne spalva nei, pavyzdžiui, akmens masės plautuvės. Matinė apdaila gali sustiprinti šiuolaikinę išvaizdą. Tačiau pagrindinė jos funkcija yra suteikti plautuvei atsparumą nuo įbrėžimų, dėmių ir netgi karščio. Vienas minusas - matinę apdailą šiek tiek sunkiau valyti. 

Kaip prižiūrėti granitinę plautuvę?

Jokiu būdu nenaudokite aštrių cheminių medžiagų granitinei plautuvei valyti. Jos gali pažeisti paviršių. Valymui naudokite švelnų indų ploviklį ir šiltą vandenį. Norėdami panaikinti sunkiau valomas dėmes, į kriauklę įberkite valgomosios sodos, įpilkite acto ir švelniai nušveiskite neabrazyvine kempine. Po valymo galite plautuvę patepti nedideliu kiekiu kepimo aliejaus, kad ji blizgėtų.

Įprastai granitines plautuves veikia karštis. Dėl išsilydžiusių dervų gali atsirasti dėmių. Tačiau mūsų plautuvės apsaugotos nuo karščio. Jos pagamintos iš specialios SilicaTec medžiagos, kuri atitinka aukščiausius DIN EN 13310 reikalavimus dėl atsparumo karščiui.

ADMA granitinės plautuvės

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Filtruoti pagal
Kategorija
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Kolekcija
Spalva
Medžiaga
Silicsana plautuvės spalva
Min. spintelės plotis, cm
Montuojama
Spintelės plotis, cm
Filtras