Akumuliatoriniai įrankiai

Rodoma 1-4 of 4 prekė (s)

 

Tiek remonto darbais užsiimantiems meistrams, tiek kiekvienam namuose prireikia vienokių ar kitokių įrankių. Akumuliatoriniai įrankiai yra nepamainomi pagalbininkai tiek buityje, tiek atliekant remontus ar dirbant remonto darbus. Tokius prietaisus renkasi klientai, kurie nori palengvinti darbus, o taip pat ir profesionalūs meistrai. Tai patogūs ir kokybiški įrankiai, kurie leidžia dirbti bet kurioje vietoje. Kokybiški akumuliatoriai ilgai tarnauja, todėl be didelių pertraukų galite nudirbti visus darbus. ADMA parduotuvėje turime platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą.

 

Akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai ir veržliasukiai

Turbūt patys populiariausi tie įrankiai, kurie skirti sukimams ir gręžimamas. Akumuliatorinis suktuvas yra nepamainomas įrankis, kurį verta turėti kiekvienuose namuose. Juo lengva prisukti varžtus minkštame paviršiuje. O jeigu reikia tvirtinti kažką prie kieto paviršiaus, tokio kaip betonas, tuomet Jums reikalingi akumuliatoriniai smūginiai suktuvai. Jie palengvina darbą, nes Jums nereikia spausti įrankio ir naudoti jėgos, kad jis prisuktų varžtus kokybiškai net ir ant kieto paviršiaus. Taip pat sukimo darbams pasitarnauja kokybiški „Makita“ ar kitos įmonės akumuliatoriniai gręžtuvai. O jeigu reikia prisukti ir veržles, šį darbą profesionaliai atliks akumuliatorinis smūginis veržliasukis arba paprastas akumuliatorinis veržliasukis be smūginės funkcijos.

 

Akumuliatoriniai pjovimo įrankiai

Įvairiems pjovimo darbams palengvinti, siūlomi akumuliatoriniai įrankiai, kurie gali profesionaliai atlikti darbus. Tai įvairios akumuliatorinės staklės, akumuliatoriniai pjūklai, siaurapjūkliai, diskiniai pjūklai. Šio tipo įrankiai naudojami įvairiuose darbuose, kai reikia pjauti medieną, metalą, keramiką. Jie lengvai ir kokybiškai atlieka darbą, pjovimas yra labai tikslus, todėl Jūs galite pasitikėti įrankiu ir žinoti, kad išpjausite tokią formą, kuri Jums reikalinga. Pjovimui skirti įrenginiai gali būti komplektuojami kartu su kitais prietaisais ir papildomais priedais. Tokiems komplektams dažnai taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai ir akcijos.

 

Akumuliatoriniai kirpimo įrankiai

Kirpimo darbai yra labai sudėtingi, todėl  kirpimui skirti įrankiai yra labai populiarūs. Jie palengvina darbus, užtikrina, kad kirpimas būtų tikslus ir nereikalautų daug papildomos jėgos. Todėl tokie įrankiai yra plačiai naudojami tiek buityje, tiek profesionalų darbe. Kirpimo darbams siūlomas platus įrankių pasirinkimas: akumuliatoriniai armatūros kirpimo įrankiai, kirpimo žirklės skardai, akumuliatoriniai multipjaustytuvai, kartono plokščių pjūklai su akumuliatoriumi ir kiti. Taip pat populiarūs akumuliatoriniai sreigto strypo kirpimo įrankiai bei tie, kurie skirti kirpimui ir lenkimui. Mūsų parduotuvėje siūlomi tik patikimų gamintojų įrankiai, kurie užtikrina, kad darbai bus atlikti greitai, tiksliai ir kokybiškai. Akumuliatorinis įrankis neriboja judesių ir leidžia dirbti bet kurioje Jums patogioje vietoje.

 

Akumuliatoriniai multifunkciniai įrankiai

Nors tokio tipo prietaisai namuose neužima daug vietos, jeigu jų turėsite bent kelis, reikės skirti jiems papildomą namų spintą. Tačiau jeigu namuose įrankiai naudojami retai, verta pagalvoti apie tai, kaip sutaupyti jų įsigijimui ir sandėliavimui. Vienas populiariausių sprendimų – akumuliatoriniai multifunkciniai įrankiai. Tai įrankiai, kurie yra komplektuojami su keliomis galvutėmis ir gali atlikti skirtingus darbus, tokius kaip pjovimas, šlifavimas, dulkių nusiurbimas. Dažniausiai tokie „Makita“ akumuliatoriniai įrankiai ar kitų gamintojų gaminiai yra vertinami dėl to, kad yra lengvi, ilgai tarnauja ir su jais galima atlikti kelis darbus. Jie komplektuojami kartu su visais reikalingais priedais, tad papildomų įrenginių ar elementų Jums pirkti nebereikia.

  

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtras