Akumuliatoriniai įrankiai

Rodoma 1-25 of 411 prekė (s)

Akumuliatoriniai įrankiai

 

Tiek remonto darbais užsiimantiems meistrams, tiek kiekvienam namuose prireikia vienokių ar kitokių įrankių. Akumuliatoriniai įrankiai yra nepamainomi pagalbininkai tiek buityje, tiek atliekant remontus ar dirbant remonto darbus. Akumuliatorinius įrankius renkasi klientai, kurie nori palengvinti darbus, o taip pat ir profesionalūs meistrai. Tai patogūs ir kokybiški įrankiai, kurie leidžia dirbti bet kurioje vietoje. Kokybiški akumuliatoriai ilgai tarnauja, todėl be didelių pertraukų galite nudirbti visus darbus. ADMA parduotuvėje turime platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą.

 

Akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai ir veržliasukiai

Turbūt patys populiariausi akumuliatoriniai įrankiai yra skirti sukimams ir gręžimamas. Akumuliatorinis suktuvas yra nepamainomas įrankis, kurį verta turėti kiekvienuose namuose. Juo lengva prisukti varžtus minkštame paviršiuje. O jeigu reikia tvirtinti kažką prie kieto paviršiaus, tokio kaip betonas, tuomet Jums reikalingi akumuliatoriniai smūginiai suktuvai. Jie palengvina darbą, nes Jums nereikia spausti įrankio ir naudoti jėgos, kad jis prisuktų varžtus kokybiškai net ir ant kieto paviršiaus. Taip pat sukimo darbams pasitarnauja kokybiški „Makita“ ar kitos įmonės akumuliatoriniai gręžtuvai. O jeigu reikia prisukti ir veržles, šį darbą profesionaliai atliks akumuliatorinis smūginis veržliasukis arba paprastas akumuliatorinis veržliasukis be smūginės funkcijos.

 

Akumuliatoriniai pjovimo įrankiai

Įvairiems pjovimo darbams palengvinti, siūlomi akumuliatoriniai įrankiai, kurie gali profesionaliai atlikti darbus. Tai įvairios akumuliatorinės staklės, akumuliatoriniai pjūklai, siaurapjūkliai, diskiniai pjūklai. Šio tipo įrankiai naudojami įvairiuose darbuose, kai reikia pjauti medieną, metalą, keramiką. Jie lengvai ir kokybiškai atlieka darbą, pjovimas yra labai tikslus, todėl Jūs galite pasitikėti įrankiu ir žinoti, kad išpjausite tokią formą, kuri Jums reikalinga. Akumuliatoriniai įrankiai pjovimui gali būti komplektuojami kartu su kitais įrenginiais ir papildomais priedais. Tokiems komplektams dažnai taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai ir akcijos.

 

Akumuliatoriniai kirpimo įrankiai

Kirpimo darbai yra labai sudėtingi, todėl akumuliatoriniai įrankiai kirpimui yra labai populiarūs. Jie palengvina darbus, užtikrina, kad kirpimas būtų tikslus ir nereikalautų daug papildomos jėgos. Todėl tokie įrankiai yra plačiai naudojami tiek buityje, tiek profesionalų darbe. Kirpimo darbams siūlomas platus įrankių pasirinkimas: akumuliatoriniai armatūros kirpimo įrankiai, kirpimo žirklės skardai, akumuliatoriniai multipjaustytuvai, kartono plokščių pjūklai su akumuliatoriumi ir kiti. Taip pat populiarūs akumuliatoriniai sreigto strypo kirpimo įrankiai bei tie akumuliatoriniai įrankiai, kurie skirti kirpimui ir lenkimui. Mūsų parduotuvėje siūlomi tik patikimų gamintojų įrankiai, kurie užtikrina, kad darbai bus atlikti greitai, tiksliai ir kokybiškai. Akumuliatorinis įrankis neriboja judesių ir leidžia dirbti bet kurioje Jums patogioje vietoje.

 

Akumuliatoriniai multifunkciniai įrankiai

Nors akumuliatoriniai įrankiai namuose neužima daug vietos, jeigu jų turėsite bent kelis, reikės skirti jiems papildomą namų spintą. Tačiau jeigu namuose įrankiai naudojami retai, verta pagalvoti apie tai, kaip sutaupyti jų įsigijimui ir sandėliavimui. Vienas populiariausių sprendimų – akumuliatoriniai multifunkciniai įrankiai. Tai įrankiai, kurie yra komplektuojami su keliomis galvutėmis ir gali atlikti skirtingus darbus, tokius kaip pjovimas, šlifavimas, dulkių nusiurbimas. Dažniausiai tokie „Makita“ akumuliatoriniai įrankiai ar kitų gamintojų gaminiai yra vertinami dėl to, kad yra lengvi, ilgai tarnauja ir su jais galima atlikti kelis darbus. Jie komplektuojami kartu su visais reikalingais priedais, tad papildomų įrenginių ar elementų Jums pirkti nebereikia.

 

Akumuliatoriniai dulkių siurbliai

Kiekvienais metais populiarėja „Milwaukee“ akumuliatoriniai įrankiai, skirti siurbimui. Šiuos gaminius taip pat nemažai metų jau siūlo ir pasaulyje puikiai žinomas gamintojas „Makita“. Akumuliatoriniai siurbliai kiekvienais metais yra vis labiau perkami. Tai patikimas sprendimas namams, jeigu Jums atsibodo siurbti namus ir vis galvoti, ar užteks elektros laido kitam patalpos kampui pasiekti. Akumuliatoriniai dulkių siurbliai yra lengvi, galingi ir lengvai transportuojami. Jais naudotis daug paprasčiau, todėl tikėtina, kad turint tokį siurblį, naudosite jį daug dažniau. Gamintojai siūlo akumuliatorinius siurblius tiek namas, tiek pramonei.

 

Įrankių akumuliatoriai ir jų priedai

Elektroninė parduotuvė ADMA siūlo platų akumuliatorinių įrankių pasirinkimą. Tačiau jeigu buityje ar darbuose naudojami akumuliatoriniai įrankiai, jiems dažnai prireikia įvairių priedų, kuriuos taip pat galime pasiūlyti savo klientams. Labai dažnai įvairūs priedai reikalingi, kai naudojami akumuliatoriniai sodo įrankiai. Pavyzdžiui, daug klientų sodo darbams renkasi akumuliatorinius įrankius, kuriuos daug patogiau naudoti. Vienas dažniausių pasirinkimų – akumuliatoriniai trimeriai. Jiems reikalingi įvairūs priedai, tokie kaip pjovimo viela, kurią nuolat reikia keisti.

 

Be to, tokie akumuliatoriniai įrankiai kaip suktuvai akumuliatoriniai akcijos metu gali būti parduodami su įvairiais priedais komplekte. Pavyzdžiui, profesionalus suktuvas sukomplektuotas su papildomu akumuliatoriumi, skirtingomis galvutėmis ir kitais reikalingais priedais. Tokie komplektai yra ypač populiarūs perkant ne tik įrankius sau, bet ir ieškant dovanos.

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Svoris
Daugiau Mažiau
Tipas
Daugiau Mažiau
Darbinis slėgis
Ilgis
Daugiau Mažiau
Spalva
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.