Praustuvo maišytuvas 10° be dugno vožtuvo, RAVAK
Praustuvo maišytuvas 10° be dugno vožtuvo, RAVAK
  • −27%
Praustuvo maišytuvas 10° be dugno vožtuvo, RAVAK
Praustuvo maišytuvas 10° be dugno vožtuvo, RAVAK

Praustuvo maišytuvas 10° be dugno vožtuvo, RAVAK

X070064
64,97 € 89,00 € -27%
Su PVM | Pristatymas 3-5 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)
TD 012.00 MAIŠYTUVAS PRAUSTUVEI 10° FREE BE NUOTĖKIO ATIDARYMO 140 MM Eina link Jūsų. Praktiškas maišytuvo pasvirimas link Jūsų rankos ir į praustuvės vidų leidžia lengvai jį valdyti ir palengvina nuvalyti sunkiai pasiekiamą vietą tarp maišytuvo ir sienos. Naujas ir glotnus maišytuvo svirties paviršiaus dizainas.

Nemokamas pristatymas nuo 500€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Išmatavimai
Aukštis 140 mm
Tipas
Virštinkiniai praustuvo maišytuvai
Medžiaga
Žalvaris
Spalva
Blizgus chromas
Jungiamosios žarnos išmatavimai
400 mm
skersmuo G3/8
Kasetės medžiaga
keramika
Kasetės išmatavimai
35 mm
Koncepcija
10° Free
Kolekcija
10°

Aprašymas

TD 012.00
Eina link Jūsų. Praktiškas maišytuvo pasvirimas link Jūsų rankos ir į praustuvės vidų leidžia lengvai jį valdyti ir palengvina nuvalyti sunkiai pasiekiamą vietą tarp maišytuvo ir sienos.
Maišytuvo aukštis: 140 mm – standartinis Kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis Jungiamoji žarna: lanksti 400 mm, skersmuo G3/8 Nuotėkio atidarymas: nėra Variantas: maišytuvai 10° standartinio arba padidinto aukščio Maišytuvo garantija: 5 metai Siekiant vientiso vonios kambario dizaino ir suderintų sprendimų, rekomenduojama maišytuvus 10° kombinuoti su kitais koncepcijos 10° gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.Ravak

Kuriame įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės. Kartu su prekės ženklu RAVAK pateikiame kompleksinius šiuolaikinių vonios kambarių sprendimus: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą.

Mūsų sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi. Tapome didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaikome dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):