• −27%
RAVAK Turbo Cleaner, RAVAK

RAVAK Turbo Cleaner, RAVAK

X01105
Turime sandėlyje.
6,20 € 8,49 € -27%
Su PVM | Pristatymas 3-5 d. d.
RAVAK TURBO CLEANER Ypač veiksmingas nuosėdų valiklis

Nemokamas pristatymas nuo 500€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Talpa, ltr
1000 ml
Kolekcija
Chemie
Kategorija
Kanalizacijos atkimšimo priemonės

Aprašymas

Ypač veiksmingas nuosėdų valiklis. 
Tūris: 1000 g. Paskirtis: šalina nuosėdas, susikaupusias vonių, padėklų ir praustuvų sifonuose. Naudojimo būdas: Įpilkite į kriauklę 30 – 90g priemonės, užpilkite 0,1 – 0,4 l karšto vandens (atsižvelgiant į priemonės kiekį), palikite bent 30 min., o paskui nuplaukite šaltu vandeniu. Dėmesio: saugokitės priemonės RAVAK Turbo Cleaner kontakto su oda! Ypač veiksminga priemonė, kuri tirpina visas sifonuose susikaupusias nuosėdas. Draudžiama naudoti gaminių valymui, ypač jų metalines dalis!Ravak

Kuriame įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės. Kartu su prekės ženklu RAVAK pateikiame kompleksinius šiuolaikinių vonios kambarių sprendimus: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą.

Mūsų sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi. Tapome didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaikome dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti:

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):