Potinkinis purkštukas Chrome, RAVAK
Potinkinis purkštukas Chrome, RAVAK
  • −27%
Potinkinis purkštukas Chrome, RAVAK
Potinkinis purkštukas Chrome, RAVAK

Potinkinis purkštukas Chrome, RAVAK

X07P346
Mažas kiekis sandelyje
57,67 € 79,00 € -27%
Su PVM | Pristatymas 3-5 d. d.
990.00 POTINKINIS PURKŠTUKAS CHROME, 135 MM Mėgaukitės vandens masažu namie. Ravak siūlo išskirtinį gaminį, kuriame dera estetika ir funkcionalumas. Vandens masažo naudą žino kiekvienas, o RAVAK suteikia Jums galimybę mėgautis juo kiekvieną dieną. Potinkinis purkštukas yra koncepcijos Chrome dalis

Nemokamas pristatymas nuo 500€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Išmatavimai
135 x 135 mm
Tipas
Dušo galvos
Koncepcija
Chrome

Aprašymas

990.00
Mėgaukitės vandens masažu namie. Ravak siūlo išskirtinį gaminį, kuriame dera estetika ir funkcionalumas. Vandens masažo naudą žino kiekvienas, o RAVAK suteikia Jums galimybę mėgautis juo kiekvieną dieną. Potinkinis purkštukas yra koncepcijos Chrome dalis.
Kasetė (matmenys): 135 x 135 mm Rekomenduojami 2 purkštukai esant 3-5bar. vandens slėgiui. Koncepcijos Chrome dalis, tinka montuoti kartu su CR 067.00 ir RB 071.50 Garantija: 2 metai Kad sukurtumėte vientisą vonios kambario dizainą, maišytuvą Chrome derinkite su koncepcijos Chrome įranga ir kitais RAVAK gaminiais. Maišytuvams valyti naudokite priemonę RAVAK Cleaner Chrome.Ravak

Kuriame įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės. Kartu su prekės ženklu RAVAK pateikiame kompleksinius šiuolaikinių vonios kambarių sprendimus: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą.

Mūsų sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi. Tapome didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaikome dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):