Bidė maišytuvas 10° Free, RAVAK
Bidė maišytuvas 10° Free, RAVAK
  • −27%
Bidė maišytuvas 10° Free, RAVAK
Bidė maišytuvas 10° Free, RAVAK

Bidė maišytuvas 10° Free, RAVAK

X070133
79,57 € 109,00 € -27%
Su PVM | Pristatymas 3-5 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)
TD F 055.00 MAIŠYTUVAS BIDĖ 10° FREE SU DUGNO VOŽTUVU Praktiškas maišytuvo pasvirimas į bidė vidų leidžia lengvai juo naudotis ir palengvina valymą sunkiai pasiekiamose vietose tarp maišytuvo ir sienos. Naujas maišytuvo svirties dizainas su glotniu ir lygiu paviršiumi.

Nemokamas pristatymas nuo 500€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Išmatavimai
Aukštis: 140 mm
Medžiaga
Žalvaris
Spalva
Blizgus chromas
Jungiamosios žarnos išmatavimai
400 mm
skersmuo G3/8
Kasetės medžiaga
keramika
Kasetės išmatavimai
35 mm
Koncepcija
10°
Kolekcija
10° Free

Aprašymas

TD F 055.00
Praktiškas maišytuvo pasvirimas į bidė vidų leidžia lengvai juo naudotis ir palengvina valymą sunkiai pasiekiamose vietose tarp maišytuvo ir sienos. Naujas  maišytuvo svirties  dizainas su glotniu ir lygiu paviršiumi.
Maišytuvo aukštis: 140 mm – standartinis Kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keramika Jungiamosji žarna: lanksti 400 mm, skersmuo G3/8 Nuotėkio atidarymas: su troseliu ir nuotėkos komplektu Maišytuvo garantija: 5 metai Tinka: visoms bidė Siekiant vientiso vonios kambario dizaino bei suderintų sprendimų rekomenduojama maišytuvus 10° Free kombinuoti su kitais koncepcijos 10° gaminiais ir kitais RAVAK aksesuarais . Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.Ravak

Kuriame įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės. Kartu su prekės ženklu RAVAK pateikiame kompleksinius šiuolaikinių vonios kambarių sprendimus: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą.

Mūsų sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi. Tapome didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaikome dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):