• −25%
Antena SENTIO, Wavin

Antena SENTIO, Wavin

285003200
75,71 € 100,94 € -25%
Su PVM | Pristatymas 2-3 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)

Nemokamas pristatymas nuo 300€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Kaune ir Klaipėdoje

Specifikacija

Išmatavimai
50x130x25 mm
Tipas
Antena
Modelis
Wavin Sentio
Kategorija
Grindinio šildymo automatika

Aprašymas

SENTIO - klimato kontrolės sistema, skirta šildymo ir vėsinimo valdymui; Centrinis valdymo blokas 8 kanalų / 16 teminių pavarų; Prie centrinio valdymo bloko galima jungti tiek laidinius, tiek ir belaidžius termostatus/jutiklius; Centrinis valdymo blokas su galimybe prijungti prie interneto valdymui per išmaniuosius įrenginius; Belaidžių termostatų veikimo nuotolis iki 100m; Temostatai su savaiminiu ekrano užgesimu energijos taupymui; Termostatai/jutikliai su temperatūros ir drėgmės matavimo patalpose funkcija.


Wavin – pasaulio lyderė, gaminanti plastikinių vamzdžių sistemas ir jų sprendimus. Įmonė veiklą vykdo daugiau negu 70 metų, todėl yra sukaupusi ilgametę patirtį. Wavin nuolatos investuoja į naujovių paieškas ir pažangius problemų sprendimus, todėl visada gali pasiūlyti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius ir inovatyviausius rinkoje gaminius.

Įmonė vadovaujasi tvarumo politika, todėl tvarumo standartus atitinka ne tik jos gamina produkcija, bet ir įmonėje vykdomi gamybos procesai.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti:

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):

Prekė pridėta prie norų sąrašo