Immergas pakabinami dujiniai katilai

Rodoma 1-14 of 14 prekė (s)

Immergas produktų gamyba yra paremta aukščiausia kokybe ir naujausiais technologiniais sprendimais bei standartais. O dėl itin mažos išmetamųjų teršalų emisijos gaminiai sertifikuoti aukščiausios ekologinės klasės sertifikatais.

Immergas pakabinami dujiniai katilai – vieni iš populiariausių ir labiausiai vertinamų namų bei vandens šildymo produktų Lietuvoje. Itin kompaktiški ir lengvai montuojami dujiniai katilai šildymui su viduje integruotu arba atskirai jungiamu išoriniu boileriu. Esant poreikiui, galima rinktis su momentiniu vandens šildytuvu arba išskirtinai vandens ruošimui skirtą dujinę kolonėlę.

Platus skirtingo galingumo dujinių katilų asortimentas leidžia išsirinkti kiekvieno poreikius ir finansines galimybes geriausiai atitinkantį produktą tiek namams, tiek komercinės paskirties objektams. Gamintojas teikia didelį dėmesį gamtinių išteklių suvartojimo efektyvumui, todėl kiekvienas naujos kartos kondensacinis Immergas katilas atitinka naujausius šildymo sistemų efektyvumo standartus. Prie žemos temperatūros šildymo sistemos tai leidžia pasiekti iki 110 % efektyvumą.

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Vandens pašildymas
Galia karšto vandens ruošimui
Dūmtraukio diametras
Išmatavimai
Svoris
Galia šildymui
Naudingumo koficientas
Karšto vandens ruošimo greitis
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.