Daugiasluoksnių vamzdžių jungtys


Šios detalės yra presuojamos ir užveržiamos. Daugiasluoksnio vamzdžio jungtys paprastai gaminamos iš vario metalo ar cinkuoto plieno, skirtos skirtingo skersmens daugiasluoksniams vamzdžiams sujungti.

Presuojamų ir užveržiamų jungčių asortimente – antgaliai, alkūnės, trišakiai, jungtys su išoriniu bei vidiniu sriegiu, skirti atitinkamo diametro vamzdžiams.

Presuojamos jungtys gali būti naudojamos paslėptose vietose, sienose ar grindyse, esantiems vamzdžiams jungti. Presuojant jungtis, pasitelkiami atitinkami specialūs įrankiai, ant vamzdžio ir jungties yra užpresuojamas plieninis žiedas. Proceso metu maksimaliai išlaikomos visos vamzdžio ir jungties techninės savybės. Tinka jungiant vamzdžius, kurie vėliau bus užtinkuoti, užbetonuoti ar kitaip paslėpti, pavyzdžiui, grindinio šildymo įrengimo procese.

Tuo tarpu srieginės daugiasluoksnio vamzdžio jungtys gali būti naudojamos tik išorėje esantiems vamzdžiams, pavyzdžiui, įrenginių ar maišytuvų prijungimui. Pagal statybos techninį reglamentą tokios jungtys negali būti naudojamos paslėptose vietose, srieginės jungtys turi būti lengvai prieinamos.

Prekė pridėta prie norų sąrašo