Daugiasluoksnis vamzdis


Tai naujos kartos unikalios konstrukcijos produktas, skirtas šiuolaikinei vandentiekio ir šildymo sistemai įrengti.

Priklausomai nuo jų pritaikymo, šie daugiasluoksniai vamzdžiai yra skirstomi į skirtingas klases, nurodančias, aukštesnės ar žemos temperatūros šildymo sistemai jie pritaikyti:

  • klasė 1 – karšto vandens tiekimui,
  • klasė 2 – aukštesnės temperatūros karšto vandens tiekimui,
  • klasė 3 – žematemperatūriniam šildymui,
  • klasė 4 – žematemperatūriniam radiatoriniam šildymui,
  • klasė 5 – aukštatemperatūriniam radiatoriniam šildymui.

Metapolimerinai vamzdžiai, atitinkantys privalomąjį LST EN 21003 standartą, patvirtina tam tikras savybes – atsparumą aukštam slėgiui, temperatūrai bei korozijai. Patikimų gamintojų gaminiai paprastai pažymimi sertifikavimo įstaigų žymimais ženklais (DVGW, KIWA, SKZ, CSTBat ir kt.)

Tokie vamzdžiai jau kurį laiką plačiai naudojami tiek karšto vandens tiekimui, tiek montuojant radiatorinį šildymą. Labai populiarūs montuojant grindinio šildymo sistemą, nes yra labai lengvai lankstomi, nelūžta ir puikiai išlaiko savo formą, lyginant su plastikiniais.

Priešingai nei metalinis vamzdis, daugiasluoksnis yra atsparus korozijai ir kitų cheminių junginių poveikiui, todėl pasižymi ilgaamžiškumu – eksploatavimo laikas gali siekti iki 50 metų. Taip pat yra itin lengvi, o dar vienas iš svarbiausių jo privalumų – nulinė deguonies emisija.

Prekė pridėta prie norų sąrašo