Daugiasluoksnis vamzdis

Rodoma 1-12 of 12 prekė (s)

Daugiasluoksnis vamzdis – tai, galima sakyti, naujos kartos unikalios konstrukcijos produktas, skirtas šiuolaikinei vandentiekio ir šildymo sistemai įrengti.

Priklausomai nuo jų pritaikymo, šie daugiasluoksniai vamzdžiai yra skirstomi į skirtingas klases, nurodančias, aukštesnės ar žemos temperatūros šildymo sistemai jie pritaikyti:

  • klasė 1 – karšto vandens tiekimui,
  • klasė 2 – aukštesnės temperatūros karšto vandens tiekimui,
  • klasė 3 – žematemperatūriniam šildymui,
  • klasė 4 – žematemperatūriniam radiatoriniam šildymui,
  • klasė 5 – aukštatemperatūriniam radiatoriniam šildymui.

Metapolimerinai vamzdžiai, atitinkantys privalomąjį LST EN 21003 standartą, patvirtina tam tikras savybes – atsparumą aukštam slėgiui, temperatūrai bei korozijai. Patikimų gamintojų gaminiai paprastai pažymimi sertifikavimo įstaigų žymimais ženklais (DVGW, KIWA, SKZ, CSTBat ir kt.)

Tokie vamzdžiai jau kurį laiką plačiai naudojami tiek karšto vandens tiekimui, tiek montuojant radiatorinį šildymą. Labai populiarūs montuojant grindinio šildymo sistemą, nes yra labai lengvai lankstomi, nelūžta ir puikiai išlaiko savo formą, lyginant su plastikiniais.

Priešingai nei metalinis, daugiasluoksnis yra atsparus korozijai ir kitų cheminių junginių poveikiui, todėl pasižymi ilgaamžiškumu – eksploatavimo laikas gali siekti iki 50 metų. Taip pat yra itin lengvi, o dar vienas iš svarbiausių jo privalumų – nulinė deguonies emisija.

Rinkoje galima rasti bent dešimties skirtingų gamintojų siūlomus daugiasluoksnius vamzdžius, kai kurie gali būti su apšiltinimu arba be jo. Priklausomai nuo paskirties, jų skersmuo gali siekti 14-32 mm. Tuo tarpu daugiasluoksnis vamzdis kaina skiriasi priklausomai nuo jo savybių, diametro ir jo kiekio pakuotėje.

Grindiniam šildymui dažniausiai naudojamas daugiasluoksnis vamzdis d18 arba d16, priklausomai nuo pasirinktos grindų dangos ir patalpos šilumos poveikių. Tuo tarpu vandentiekio sistemai (geriamajam vandeniui) paprastai naudojamas daugiasluoksnis vamzdis 32.

Kiekvienu atveju diametras parenkamas pagal individualius poreikius ir situaciją, todėl visada rekomenduojame konsultuotis su profesionalais.

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Tipas
Kiekis pakuotėje
Modelis
Sienelės storis
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.