Grindinio šildymo automatika

Rodoma 1-14 of 14 prekė (s)

Dar planuojant grindinį šildymą reikėtų parengti išsamų grindų šildymo projektą, kuriame būtų numatytas šildymo sistemos valdymas bei temperatūros kontrolė. Tai lemia bene 90 % šildymo efektyvumo ir šimtaprocentinį pasitenkinimą savo šildymo sistema.

Grindų šildymo sistemos valdymas

Norint efektyviai subalansuoti grindinio šildymo sistemą ir jos valdymą, neišvengiamai būtina grindinio šildymo automatika. Ją kruopščiai ir tinkamai sukomplektavus galima ne tik tiksliai ir efektyviai eksploatuoti šildymo sistemą, tačiau ir prailginti jos eksploatavimo laiką.

Grindų šildymo automatika prasideda nuo tinkamai parinkto bei sumontuoto reguliuojamo kolektoriaus, idealiausiu atveju – su debitomačiu. Debitomatis leidžia labai tiksliai nustatyti šilumnešio kiekį kiekvienam kontūrui ir palaikyti pastovią kiekvienos patalpos temperatūrą.

Neretai namuose grindų šildymo sistema veikia drauge su radiatoriais. Tokiu atveju, kai vandens padavimas į grindinį šildymą vyksta iš to paties šilumos šaltinio, kaip ir į radiatorius, būtina sumaišymo sistema. Tokio tipo šildomų grindų automatika reikalinga todėl, kad vandens temperatūra grindinio šildymo sistemoje yra ženkliai žemesnė nei radiatoriuose.

Sumaišymo sistema gali būti centrinė arba vietinė. Ji sureguliuoja temperatūrą taip, kad į grindinio šildymo sistemą patektų pažeminta, ne aukštesnė kaip 55 °C, temperatūra.

Centrinio sumaišymo sistema reikalinga tuomet, kai grindų šildymas yra įrengiamas skirtinguose namo aukštuose. Ši sistema gali būti automatinė arba pusiau automatinė.

Vietinio sumaišymo sistema reikalinga tuo atveju, kai grindinis šildymas yra viename namo aukšte, ir gali būti taikoma tik su aukštos temperatūros šilumos šaltiniais.

Patalpų temperatūros kontrolė

Patalpų temperatūros kontrolės sistemą sudaro patalpų termostatai, lauko temperatūros davikliai, taip pat pavaros ant kolektoriaus vožtuvų bei kontroleriai jų valdymui.

Kai patalpose pasiekiama nustatyta temperatūra, termostatų pagalba yra perduodamas signalas į kolektoriaus vožtuvą, kuris uždaro šilumnešio cirkuliaciją atitinkamame kontūre.

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Tipas
Ilgis
Modelis
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.