Gyvatukai, rankšluosčių džiovintuvai

Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Pop Star Electro, 1295x500 mm, juodas matinis C31, Instalprojekt
 • −28%
Rankšluosčių džiovintuvas Mondrian, 1400x500 mm, baltas C35, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
299,69 € 416,24 €
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Primavera Electro, 1600x500 mm, baltas C34, Instalprojekt
 • −28%
Rankšluosčių džiovintuvas Belti, 896x500 mm, colour Matt Black C31, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
247,42 € 343,64 €
Rankšluosčių džiovintuvas Mondrian, 1440x500 mm, black mat C31, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
284,01 € 394,46 €
Rankšluosčių džiovintuvas Nameless,1200x500 mm, baltas, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
411,21 € 571,12 €
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Primavera Electro, 1600x500 mm, C31 juodas matinis, Instalprojekt
 • −28%
Rankšluosčių džiovintuvas Trick, 857x530 mm, baltas, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
256,13 € 355,74 €
Rankšluosčių džiovintuvas Trick, 857x530 mm, juodas matinis C31, Instalprojekt
 • −28%
Vandeniniai arba kombinuoti rankšluosčių džiovintuvai
278,78 € 387,20 €
Rodoma 1-9 of 9 prekė (s)

Gyvatukai šiandien daugelyje namų atlieka ne tik savo tiesioginę funkciją. Dėl išskirtinio dizaino ir patrauklios išvaizdos jie neretai tampa vienu iš pagrindinių vonios kambario akcentų.

Pagrindiniai tipai

Rankšluosčių džiovintuvai gali būti elektriniai arba vandeniniai. Pastarieji paprastai yra jungiami į atvirą (daugiabučiuose) ar uždarą šildymo sistemą. Gali būti jungiami tiesiai prie šildymo sistemos, tačiau jų veikimas priklauso nuo jos veikimo. Tuo tarpu elektriniai yra nepriklausomi nuo šildymo sistemos ir veikia nuo elektros tinklo pagal poreikį.

Ne mažiau populiarumo sulaukia ir kombinuoti gyvatukai su kaitinimo elementu, kurio veikimas derinamas su uždara šildymo sistema ir elektra. Tai reiškia, kad jie šildymo sezonu gali veikti nuo šildymo sistemos, o kai šildymas neveikia yra jungiamas prie elektros tinklo. Be to, šie įrenginiai turi valdymo skydelį, kurio pagalba galima nustatyti pageidaujamą temperatūrą ir veikimo laiką.

Kokio galingumo įrenginys reikalingas?

Tam, kad užtikrinti komfortišką vonios kambario temperatūrą, labai svarbu tinkamai apskaičiuoti, kokio dydžio vonios šildytuvas reikalingas. Šilumos poreikis apskaičiuojamas atsižvelgiant į:

 • kambario dydį,
 • jo vietą pastate,
 • pastato šilumos varžą,
 • individualius šilumos poreikius. 

Mažo galingumo gyvatukas gali būti skirtas išskirtinai rankšluosčiams džiovinti, o galingesnis – ir patalpos šildymui, užtikrinantis malonią vonios kambario temperatūrą.

Jeigu vonioje nėra grindinio šildymo, paprastai 1 m2 skaičiuojama 100 W galia. Kitu atveju galima rinktis mažesnio galingumo šildytuvą.

Kaip išsirinkti?

Priklausomai nuo šildymo sistemos ir galimybių, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, iš ko jie yra pagaminti. Vonios šildytuvai gaminami iš plieno, nerūdijančio plieno, vario bei žalvario, pastarieji pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, tačiau ir ženkliai aukštesne kaina. Plieniniai gyvatukai yra labiausiai pažeidžiami, todėl juos rekomenduojama naudoti individualių namų voniose, o daugiabučiuose rinktis nerūdijančio plieno arba žalvarinius džiovintuvus. 

Mūsų asortimente galite rasti ne tik jau visiems įprastas kopėtėles, bet ir charakteringai bei be galo žaismingai atrodančius gaminius. Jie gali būti ne tik klasikinės baltos spalvos, tačiau ir sidabro, aukso ar net juodos. Šie džiovintuvai drąsiai gali tapti tikru tiek klasikinės, tiek modernios vonios akcentu.

Neskaitant jų dizaino ir spalvos, šie modernūs vonios kambario šildytuvai yra kompaktiški ir funkcionalūs. Jų skleidžiama šiluma užtikrina jaukumą vonios kambaryje bet kuriuo metų laiku ir leidžia mėgautis komfortiškai šiltais rankšluosčiais po vonios ar dušo.

Renkantis vonios šildytuvą, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad jis harmoningai derėtų erdvėje. Rankšluosčių džiovintuvą rekomenduojama orientuoti pagal tam tikras patalpoje vyraujančias linijas – viršutinį lango, durų ar dušo kabinos kraštą. Žinoma, taip pat reikėtų atsižvelgti į baldų išdėstymą bei jų stilių. Vonios šildytuvą galima centruoti atsižvelgiant į vonios kambario bendrą aukštį.

Filtruoti pagal
Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Tipas
Pajungimas
Spalva
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Daugiau Mažiau
Galia, W
El. Tenas
Daugiau Mažiau
Išmatavimai
Montavimo būdas
Šiluminė Energija
Didžiausias darbinis slėgis
Rėmo spalva
Modelis
Medžiaga
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo