GRĄŽINKITE SPINDESĮ SAVO NAMAMS

AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINIAI

Pamenate tą jausmą, kurį patyrėte, kai jūsų automobilis buvo naujas ir įvažiavimas į garažą – ką tik išasfaltuotas? Kai sodo baldai pirmą kartą išvydo dienos šviesą, o namelio sienos dar nebuvo samanotos? Tai buvo tikra WOW akimirka! Bet „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginys nebijo dulkių, purvo ir nekontroliuojamo irimo. WOW jausmas ir daiktų spindesys niekur nedingo. Metas jį susigrąžinti! Jūs ir jūsų „Kärcher“ – įveikite purvą, naudodami rimtą jėgą ir darykite tai smagiai. Paverskite nešvarų darbą malonumu. Grąžinkite WOW jausmą!

Pirmasis programėle valdomas aukšto slėgio plovimo įrenginys

GRĄŽINKITE WOW JAUSMĄ LYG EKSPERTAS.

Su pirmaisiais programėle valdomais aukšto slėgio įrenginiais jūs priklausote didžiajai lygai. Valdykite Kärcher Smart Control asortimentą tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio ir su po ranka esančiu programėlės konsultantu atraskite idealų slėgį viskam, ką valote ir įvairius priedus, kurie visuomet suteiks jums optimalius valymo rezultatus.

Valykite lyg ekspertas su programėlės konsultantu

Paprasčiausiai prijunkite Smart Control aukšto slėgio įrenginį prie Kärcher Home & Garden aplikacijos savo mobiliajame telefone – valymas jau taps lengvesnis ir efektyvesnis. Programėlėje integruotas konsultantas pateikia praktinių patarimų ir gudrybių įvairioms valymo situacijoms ar objektų valymui, pavyzdžiui, dėl optimalaus slėgio lygio valomam objektui parinkimo.

„Boost“ Režimas

Smart Control įrenginiai turi „Boost“ režimą papildomai galiai. Kad įsisenėjęs purvas netaptų problema, 30 sekundžių leidžiamas didesnis slėgis. „Boost“ režimas gali būti aktyvuotas ant purškimo pistoleto arba programėlėje.

Viskas, ko reikia

Turėdami sumanias įrangos detales, tokias kaip Smart Control purškimo pistoletas, trys-viename Multi Jet purkštuvas ir „Plug’ n ’Clean“ ploviklių sistema, jūs galite ramiai įveikti bet kokius valymo iššūkius.

Privalumai, dėl kurių pajusite skirtumą

 • Pasukdami 3-in-1 Multi Jet plovimo antgalį, galite pasirinkti skirtingus purškimo tipus, todėl jums nebereikės keisti antgalio kiekvieną kartą. 
 • Kuris slėgio nustatymas geriausiai tinka tam tikrai užduočiai nurodo simboliai ant 3-in-1 Multi Jet antgalio. 
 • Plovimo režimai HARD, MEDIUM, SOFT ir BOOST gali būti lengvai pasirenkami +/- mygtukais ant purškimo pistoleto arba perduodama per Kärcher Home & Garden mobilią aplikaciją. 
 • Taip pat galima pasirinkti valymo priemonės kiekį pasirinkus režimą MIX ir reguliuojant +/- mygtukus ant purškimo pistoleto arba programėlėje. 
 • LCD ekranas ant pistoleto nuolat rodo pasirinktą slėgį, todėl jūs visą laiką kontroliuojate plovimo procesą.

The Home & Garden Aplikacija

Ko verta galia, jei ji nėra išmani? Nieko! Štai kodėl Smart Control asortimento įrenginiai yra ne tik galingi, bet ir sukurti panaudojant didžiulę Kärcher patirtį. Bluetooth ryšiu galite lengvai prijungti Smart Control aukšto slėgio plovimo įrenginį prie savo išmaniojo telefono naudodamiesi Home & Garden aplikacija. O naudodamiesi mūsų ekspertų patarimais, esančiais programėlėje, galite sugrąžinti tiesiog WOW įvaizdį daiktams, kuriuos valote retai arba pirmą kartą – kaip tikras ekspertas.

Power Control gama

Valymui reikalingos atitinkamos priemonės ir technologijos. Būtent tai gali pasiūlyti Power Control gama. Galia, išmanūs patarimai ir galingi priedai kaip, pavyzdžiui, Power Control purškimo pistoletas, kuris rodo nustatytą slėgį ant jo esančiame ekrane ir gali būti perjungiamas iš vandens į plovimo priemonės režimą. Arba Home & Garden aplikacija parodanti, kuri technologija tinkama švelnesniam arba efektyvesniam valymui. Kitos detalės, tokios kaip Plug ’n’ Clean valiklio sistema, skirta greitai ir švariai pakeisti plovimo priemonę, aukštos kokybės teleskopinė aliuminio rankena maloniam transportavimui, greitosios jungties sistema lengvam ir greitam žarnos pajungimui bei atjungimui nuo įrenginio ar purškimo pistoleto. Taip pat patogi sistema priedams laikyti, kad jie visuomet būtų po ranka.

Akumuliatorinis plovimo įrenginys

Spindesys net ir be elektros: akumuliatorinis plovimo įrenginys K 2 Battery daugeliui skirtingų valymo užduočių, tokių kaip maži automobiliai, motociklai, dviračiai, valtys ar kitos nedidelės užduotys aplink namus. Dėl iki 14 minučių akumuliatoriaus veikimo, jūs galite valyti visiškai nepriklausomai nuo elektros šaltinio. Kol valysite, analoginis purškimo pistoleto ekranas visuomet rodys jūsų pasirinktą plovimo režimą.

Keturi galingi tipai

Kai kalba pasisuka apie valymą ir priežiūrą, visada galima pasikliauti mūsų plovimo įrenginiais. Bet tai ne viskas, ką jie turi. Išskirtinai kompaktiškas dizainas? Ar lengvas, patogus, nešiojamas ir belaidis įrenginys? Bet kurios gamos įrenginys turi savo stipriųjų pusių. Puikiai pritaikytų individualiems poreikiams.

Smart Control

Šie aukštųjų technologijų plovimo įrenginiai gali įveikti bet kokias užduotis. Su integruota Home & Garden aplikacija išmaniesiems, Bluetooth ryšiu ir išmaniomis įrangos detalėmis, tokiomis kaip Smart Control purškimo pistoletas bei 3-in-1 Multi Jet purškimo antgalis.

Power Control

Švelnus ir efektyvus valymas dar niekada nebuvo lengvesnis. Dėka galios dozavimo, Home & Garden aplikacijos ir galingų priedų, tokių kaip Power Control purškimo pistoletas su ekranu ar Vario Power purškimo antgaliu.

Compact

Ieškantys nešiojamo ir kompaktiško dizaino, ras tobulą pagalbininką. Minimalūs sandėliavimo vietos poreikiai, lengvas sandėliavimas ir visuomet greitai paruošiamas dirbti. Su integruota žarnų saugykla.

K 2 Battery

Mažesnėms valymo užduotims bet kur, kur šalia nėra elektros šaltinio. Belaidis, patogus, mobilus ir lankstus. Ir galintis pasigirti galia, kai jos reikia.

Našumo klasės

Nesunku pastebėti, kad daugiau vandens ir didesnis slėgis reiškia didesnę ploto valymo galią. Bet ne visiems reikia maksimalios galios. Būtent todėl mes sukūrėme skirtingo našumo klasių įrenginius. Rezultatas: tinkamas aukšto slėgio plovimo įrenginys kiekvienam darbui.

K 2

Pradedantiesiems

 • Nedideliam nešvarumų keikiui pašalininti
 • Valo 20 m² per valandą

K 3

Ambicingiems

 • Mažai ir vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti
 • Valo 25 m² per valandą

K 4

Pažengusiems

 • Vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti
 • Valo 30 m² per valandą
 • Vandeniu aušinamas variklis užtikrina išskirtinį patvarumą

K 5

Nusimanantiems

 • Įsisenėjusio purvo pašalinimui
 • Valo 40 m² per valandą
 • Patvarus siurblys su aliuminio komponentais
 • Vandeniu aušinamas variklis užtikrina išskirtinį patvarumą

K 7

Ekspertams

 • Įsisenėjusio purvo pašalinimui
 • Valo 60 m² per valandą
 • Aukštos kokybės, galingas aliuminio siurblys
 • Vandeniu aušinamas variklis užtikrina išskirtinį patvarumą