Termostatinis potinkinis maišytuvas be korpuso, Chrome II,3 funkcijų, Šlifuoto grafito, RAVAK
Termostatinis potinkinis maišytuvas be korpuso, Chrome II,3 funkcijų, Šlifuoto grafito, RAVAK
  • −25%
Termostatinis potinkinis maišytuvas be korpuso, Chrome II,3 funkcijų, Šlifuoto grafito, RAVAK
Termostatinis potinkinis maišytuvas be korpuso, Chrome II,3 funkcijų, Šlifuoto grafito, RAVAK

Termostatinis potinkinis maišytuvas be korpuso, Chrome II,3 funkcijų, Šlifuoto grafito, RAVAK

X070668
Mažas kiekis sandelyje
201,75 € 269,00 € -25%
Su PVM | Pristatymas 3-5 d.d.
Termostatinis potinkinis vonios/dušo maišytuvas Chrome II. 3-jų funkcijų, skirtas montuoti su R-box. Šlifuoto grafito apdailos dizainas.

Specifikacija

Tipas
Vonios termostatas, Termostatinis dušas
Jungtys
Paslėpta R-box
Aukštis
0
Serija
Chrome II
Medžiaga
Metalas
Montavimo tipas
Paslėptas
Spalva
Šlifuoto grafito
Kilmės šalis
Čekijos Respublika
Segmentų kiekis
0

Aprašymas

  • kasetė: termostatinė vandens temperatūros kontrolė
  • dizainas: 3 padėčių, su jungikliu, be korpuso – skirtas montuoti su R-box Multi RB 071.50
  • spalva: GB - šlifuoto grafito
  • tinka: vonioms Chrome, kitoms vonioms ir dušo kabinoms Ravak
  • Įsigyjami priedai: R-box Multi RB 071.50, dušo komplektai, Chrome priedai, vonios kambario priedai Chrome
  • tinkama:
    • vonioms su vonios sienele, skirtoms užpildyti per perpildymo angą arba išleidimo snapelį ir išėjimą galvai ir rankinei dušui
    • dušo kabinoms, kurie turi fiksuotą galvos ir rankinį dušą, pvz., masažines purkštukus
  • Įsigyjami priedai: R-box Multi RB 071.50, dušo komplektas ir kiti to pačio dizaino priedai

Paslėpto montavimo termostatinis maišytuvas yra naudojamas su R-box montavimo korpusu, kuris žymiai palengvina darbą ir pagerina rezultatą. Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus Chrome II kombinuoti su kitais koncepcijos Chrome gaminiais ir kitais Ravak aksesuarais . Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę Ravak Cleaner Chrome.

Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box Multi RB 071.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box Multi skirta montuoti į sieną, kur nėra vandens linijų jungčių ar kitos santechnikos..R-box Multi naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį.Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens.

Rekomenduojame kartkartėmis (priklausomai nuo vandens kietumo) pasukti temperatūros reguliatorių į maksimalias padėtis, kad nesikauptų kalkių nuosėdos.

Priedai

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):

Prekė pridėta prie norų sąrašo