• -233,65 €
Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius BRINK RENOVENT EXCELLENT 300 su lauko oro pašildytuvu 1000W

Centralizuoto vėdinimo rekuperatorius BRINK RENOVENT EXCELLENT 300 su lauko oro pašildytuvu 1000W

411032
2 102,86 € 2 336,51 € -233,65 €
Su PVM | Pristatymas 2-3 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)

Nemokamas pristatymas nuo 500€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Energijos klasė
A+
Našumas
300 m3/h
Jungtys
160 mm
Montavimo būdas
Vertikalus
Maitinimo itampa
~220-240/56
Maitinimo kabelis
3x1,5 mm2
Šilumos grąžinimas, %
92
Brink

Aprašymas

Tylus veikimas - vidinė korpuso dalis iš putų polistirolo, EC technologijos ventiliatoriai ir minimalūs pasipriešinimai rekuperatoriaus viduje sėkmingai sumažina garso lygį.

Mažos energijos sąnaudos - pagrindinis elektros suvartojimą lemiantis faktorius - ventiliatoriai. Visuose Renovent rekuperatoriuose naudojami tik ekonomiški EC technologijos "ebm-papst" gamintojo ventiliatoriai, užtikrinantys minimalias elektros sąnaudas.

Vasaros naktų vėsinimas (Bypass) - visi rekuperatoriai Renovent EXCELLENT yra su integruota automatine oro apvedimo sklende vasaros naktų vėsinimui (Bypass). Kai nereikalingas šilumos sugrąžinimas automatiškai įsijungia Bypass vožtuvas, kurio pagalba iš patalpų pašalinamas šiltas oras, o atgal į patalpas patiekiamas tik prafiltruotas lauko oras. Bypass vožtuvas automatiškai įsijungia ir išsijungia pagal nustatytas temperatūrines reikšmes.

Apsauga nuo užšalimo - rekuperatoriai Renovent turi integruotą automatinę apsaugą nuo užšalimo, pagal poreikį keičiantis ventiliatorių darbui. Esant žemai lauko temperatūrai automatinės apsaugos ciklas įsijungia ir išsijungia automatiškai, reaguojant į gamintojo nustatytas temperatūrines reikšmes.

Garantinis laikotarpis - 2 metai

 

Renovent EXCELLENT rekuperatoriai sugrąžina iš panaudoto oro iki 92% šilumos. Tai Olandų gamintojo BRINK CLIMATE SYSTEMS rekuperatoriai su kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaičiais.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):