Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
 • −30%
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi
Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi

Rankšluosčių džiovintuvas Tabeo, Kermi

TBN101500602MXK
925,12 € 1 321,60 € -30%
Su PVM | Pristatymas 2-3 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)

Rankšluosčių džiovintuvas (gyvatukas) skirtas vonios kambariui. Spalvų ir dydžių pasirinkimas. 

Spalva
 • Balta (White)
 • Pure white, RAL 9010
 • manhattan
 • Aegean
 • bahama beige
 • pergamon
 • Juoda
Išmatavimai

Meistro paslauga

52.50 €* - Gyvatuko montavimas
67.50 €* - Gyvatuko demontavimas ir naujo montavimas
*kaina gali kisti nuo pasirinkto atvykimo adreso

Nemokamas pristatymas nuo 200€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Kaune ir Klaipėdoje

Specifikacija

Tipas
Plieniniai rankšluosčių džiovintuvai
Montavimo būdas
Iš apačios centrinis pajungimas 50 mm
Medžiaga
Plienas

Aprašymas

Kermi „Tabeo“ – grožio ir komforto vientisumas. Pirmiausia, radiatorius privalo užtikrinti aukštą šiluminį komfortą. Taip pat jis turi patraukti savo išvaizda, kad patalpoje atrodytų kaip reprezentatyvi interjero dalis. Ir galiausiai neturi trūkti funkcionalių ypatybių. „Tabeo“ apima visus šiuos reikalavimus ir suteikia ypatingą akcentą ne tik vonios kambariams. Su savo aiškia forma, charakteringais tarpeliais ir dinamiškomis iš paviršiaus iškylančiomis rankšluosčių kabyklomis jis idealiai tinka visose namų erdvėse. Galite ant išlenktų kabyklų patogiai pakabinti rankšluosčius ir jie maloniai sušils. „Tabeo“ turi planavimą palengvinantį 50 mm centrinį pajungimą.

KOKYBĖ 

Aukščiausios kokybės standartai taikomi ne tik „Kermi“ radiatorių konstrukcijai, bet ir tobulam gaminio veikimui bei nepriekaištingai paviršiaus dangai. „Kermi“ rankšluosčių džiovintuvai yra padengti specialia nematoma antikorozine danga. 

„Kermi“ nuo korozijos apsauganti danga:

 • ypač atspari danga nepastebimai apsaugo radiatorių nuo korozijos
 • nudažyti galima bet kokia norima spalva pagal žinomus „Kermi“ aukštos kokybės reikalavimus
 • idealiai tinka visur, kur radiatoriai yra stipriau veikiami drėgmės: pavyzdžiui, tualetų ir pisuarų purslų plote, gyvenamųjų namų vonios kambariuose tiesiai virš vonios arba šalia vonios, šalia „Walk-In“ dušo kabinų arba viešuose tualetuose, dušuose, persirengimo patalpose bei kitose viešosiose įstaigose.

ELEKTRINIS REŽIMAS

„Kermi“ rankšluosčių džiovintuvai su papildomu elektriniu režimu gali būti naudojami jiems esant prijungtiems prie centralizuotos šildymo sistemos arba atskirai nuo jos. Papildomas elektrinis režimas yra idealus sprendimas pereinamaisiais laikotarpiais pavasarį ir rudenį. Dažnai centralizuotas šildymas jau (arba dar) veikia vasaros režimu, kai vis dar pasitaiko viena kita šalta diena ir būtent vonioje tai yra nemalonus dalykas. Taip pat tokie elektriniai rankšluosčių džiovintuvai yra tobulas sprendimas visur, kur nėra centralizuotos šildymo sistemos.

PALENGVINANTYS PLANAVIMĄ

„Kermi“ dizaino rankšluosčių džiovintuvų asortimente yra daug skirtingo ilgio, aukščio ir spalvų prietaisų. Todėl Jūs visada rasite tai, kas idealiai atitinkantį Jūsų keliamus reikalavimus. 

PRIEDAI

Komfortas priklauso ne tik nuo didelės šiluminės galios ir lengvo montavimo. Išmanūs priedai „Kermi“ dizaino rankšluosčių džiovintuvus paverčia labai universaliais prietaisais.

TVARUMAS

„Kermi“ veiklos nuolatinis tikslas yra nauja mąstysena ir gamybos procesai, kad gaminiai būtų gaminami tausojant išteklius. Nes tikri pavyzdiniai gamintojai nustato net tik šildymo galios ir patalpų dizaino, bet ir pažangios, aplinkai draugiškos gamybos standartus.

Gamintojas „Kermi“ - tai aukščiausios kokybės plieninių vonios ir kitų gyvenamųjų erdvių radiatorių gamintojas. Vokietijos įmonė vertinama dėl itin kokybiškų ir ilgaamžių savo gaminių. Nuo subtilios elegancijos, klasikos iki ekstravagantiškų išskirtinio dizaino vonios kambario detalių – tai suteiks malonaus jaukumo, komforto ir išskirtinumo jūsų namams. Kiekvienas išskirtinio dizaino „Kermi“ prietaisas yra subtilios formos ir natūralios spalvos, derančios prie pačio įvairiausio interjero. „Kermi“ produkciją renkasi daugybė kokybės ir kainos santykį vertinančių žmonių visoje Europoje, o Lietuvoje – tai populiariausias radiatorių prekinis ženklas.

„Kermi“ dizaino rankšluosčių džiovintuvai yra įvertinti ne tik klientų, tačiau ir kompetetingų organizacijų apdovanojimais:

iF Design Award 2015 Kermi Tabeo Design- und Badheizkörper

„IF“ („International Forum Design GmbH“) organizacija kasmet rengia vieną labiausiai vertinamų dizaino konkursų: „iF Design Award“ apdovanojimus. Tai meistriško dizaino simbolis visame pasaulyje.

Gütesiegel Design Plus powered by ISH Kermi Tabeo Design- und Badheizkörper

„Design Plus powered by ISH“ – tai gaminių kokybės ženklas. Gaminiai išsiskiria tuo, ko siekia viena didžiausių pasaulio parodų „ISH“, kurioje susitinka daugiausiai vonios, vandentiekio, statybos, energijos, klimato ir atsinaujinančių energijos šaltinių technologijų pramonės atstovai, – tai ekologiški gaminiai, sujungiantys inovatyvų dizainą su energiją taupančiomis technologijomis.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):