Bidė Chrome, RAVAK
Bidė Chrome, RAVAK
  • -79,00 €
Bidė Chrome, RAVAK
Bidė Chrome, RAVAK

Bidė Chrome, RAVAK

X01450
200,00 € 279,00 € -79,00 €
Su PVM | Pristatymas 3-5 d. d. (jeigu nėra sandelyje 3-4 sav.) (pasitikslinkite pas konsultantus +370 655 11936)
BIDĖ CHROME Dizaino požiūriu grynas sprendinys, pasižymintis paprastu stiliumi, be trukdančių perteklinių detalių. Savo išvaizda papildo Chrome gaminių koncepciją ir tinka įrengti kartu su tualetu Chrome RimOff. Dėka to, kad kabinama ant sienos (kaip ir tualeto unitazas), paprastėja kasdienė priežiūra, grindų higienos palaikymas vonios kambaryje arba tualeto patalpose. Be briaunų ir linkių, kur galėtų kauptis nešvarumai. Vonios kambario ar tualeto patalpų harmonijai sukurti verta jas papildyti kitais koncepcijos Chrome gaminiais.

Nemokamas pristatymas nuo 300€

Pristatymas į namus su kurjeriu

Sukomplektuoti užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje

Atsiėmimas parduotuvėje

Raudondvario pl. 78, Kaunas

Specifikacija

Išmatavimai
360 x 525 x 300 mm (p/g/a)
Koncepcija
Chrome
Kolekcija
Bidet Chrome
Kategorija
Pakabinamos bidė

Aprašymas

Dizaino požiūriu grynas sprendinys, pasižymintis paprastu stiliumi, be trukdančių perteklinių detalių. Savo išvaizda papildo Chrome gaminių koncepciją ir tinka įrengti kartu su tualetu Chrome RimOff. Dėka to, kad kabinama ant sienos (kaip ir tualeto unitazas), paprastėja kasdienė priežiūra, grindų higienos palaikymas vonios kambaryje arba tualeto patalpose. Be briaunų ir linkių, kur galėtų kauptis nešvarumai. Vonios kambario ar tualeto patalpų harmonijai sukurti verta jas papildyti kitais koncepcijos Chrome gaminiais.
Parametrai (plotis/gylis/aukštis): 360 x 525 x 300 mm Medžiaga: vienalytė keramika, glazūrai nereikalingas papildomas paviršiaus apdorojimas Paslėpta tvirtinimo sistema Garantija: 10 metų Priedai: bidė instaliacinis modulis, bidė sifonas, bidė maišytuvas Kokybiška keraminė medžiaga, naujo ir kasdieniam naudojimui pritaikyto dizaino. Bidė Chrome yra ertmė bidė stovinčiam maišytuvui. Paslėptas montavimas ir tvirtinimo rinkinys - pakuotės sudedamoji dalis Prie bidė rekomenduojame įsigyti bidė instaliacinį modulį, bidė sifoną ir bidė vandens maišytuvą (pavyzdžiui, stovintį bidė maišytuvą Chrome). Norint sukurti vientisą, išbaigtą tualeto patalpų ar vonios kambario vaizdą rekomenduojame įsigyti galimus Chrome priedus arba kitus Chrome koncepcijos gaminius (tualeto unitazą, praustuvus, baldus ir t. t .).Ravak

Kuriame įkvepiančius vonios kambarius, apgalvotus iki smulkiausios detalės. Kartu su prekės ženklu RAVAK pateikiame kompleksinius šiuolaikinių vonios kambarių sprendimus: integruojamų gaminių serijas, akrilines vonias su galimybe montuoti hidromasažines sistemas, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ir platų įvairiausių priedų pasirinkimą.

Mūsų sprendimai paremti daugiau kaip dvidešimties metų patirtimi. Tapome didžiausiu gamintoju Čekijoje ir išlaikome dominuojančią padėtį Centrinėje Europoje.

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (6):

Prekė pridėta prie norų sąrašo