Sentec vonios


Šveicarijos prestižinės vonios kambario įrangos gamintojas “Laufen” ir toliau diegia naujoves - pristato mineralinę medžiagą. Sentec yra gauta iš įvairių natūralių mineralų, kurie sujungti pagal specialią “Laufen” formulę. Sentec medžiaga tinka vonioms, praustuvams, dušo padėklams ar vonios apdailos plokštėms gaminti. Populiariausios Sentec vonios yra aštrių kampų ir sudėtingų formų. Tai - modernaus stiliaus dizainas. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti Jums geriausiai tinkančią Sentec vonią.

Kodėl verta rinktis Sentec vonią?

Aksominis paviršius. Nupoliruotas daugybę kartų, Sentec vonios paviršius yra šiltas ir malonus liesti. Be to, matinis blizgus paviršius suteikia itin patrauklų vizualinį efektą.

Itin saugi. Medžiaga neslysta, todėl besimaudančiajam garantuojamas saugumas. Tai ypatingai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms.

Paprasta prižiūrėti. Sentec paviršius yra antibakterinis, lengvai valomas, atsparus cheminėms medžiagoms, ultravioletiniams spinduliams ir dideliems temperatūrų svyravimams.

Universali. Paviršių galima pjaustyti atskirai be jokių matomų medžiagos skirtumų arba montuotojas gali įprastais gręžimo įrankiais gręžti skyles čiaupams montuoti. 

Lengvai pataisoma. Naudojant remonto rinkinį galima lengvai pataisyti lengvus pažeidimus, įbrėžimus ar dėmes.

Lengvas svoris. Sentec vonios turi vieną sienelę vietoj dviejų, kaip įprasta gaminant vonias iš kitų medžiagų. Todėl jos taip pat sveria daug mažiau. Montuojamos įprastu būdu.

Modernus dizainas. Greito gamybos proceso metu homogeniškas skirtingų mineralų mišinys liejamas į formą. Veikiamas didelio slėgio, o po to kaitinamas krosnyje, jis sukietėja. Todėl lengvai išgaunamos aštrių kampų ir sudėtingų formų vonios, kurių neįmanoma pagaminti iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, keramikos.

Laisvai pastatoma ar įmontuojama vonia?

Laisvai pastatoma vonia iš karto patraukia akį ir yra centrinis vonios kambario taškas. Rinkitės laisvai pastatomą vonią, jei norite kūrybiškai išnaudoti erdvę. Jos pasižymi stiliaus įvairove. Laisvai pastatomų vonių neriboja būtinybė tilpti tarp sienų ar į plyteles, todėl dizaineriai eksperimentuoja su formomis. Be to, palyginus su įmontuojamomis voniomis, jas paprasčiau sumontuoti.

Įmontuojama vonia tebėra mėgstama dėl praktiškumo. Ji užima mažiau vietos. Gali būti montuojama prie vonios kambario sienų arba įstumta į kampus ir nišas. Tinkamai suprojektuota gali būti ne mažiau žavinga nei laisvai stovinti. Rinkitės šį vonios modelį, jei jūsų vonios kambarys ganėtinai mažas.

Kaip nusistatyti laisvai pastatomos vonios dydį?

Laisvai pastatomose voniose priimta numatyti papildomą 7 cm tarpą aplink vonios galus bei 10 cm tarp vonios šono ir sienos. Jei norite šią vonią įstatyti į natūralią nišą, ji turės būti maždaug 15 cm trumpesnė už nišos plotį (7 cm ties vonios galu ir apačia).

Standartinis laisvai pastatomos vonios dydis:

- Ilgis: 140-180 cm.

- Plotis: 65-80 cm.

- Aukštis: 40-50 cm.

Sentec vonios kolekcijos

KARTELL BY LAUFEN: šiuolaikinė geometrinių linijų įvairovė. Platus kolekcijos gaminių asortimentas - tai eklektiškas derinys, skatinantis naujas interjero idėjas, kuriose gausu personalizavimo. Kiekvieną kolekcijos baldą, pavyzdžiui, spinteles, stalčius ir lentynas, galima išdėstyti ir derinti įvairiais būdais. Skleidžia laisvę vaizduotei.

SONAR: įkvėpta architektūrinio minimalizmo griežtumo ir garso bangų dinamiškumo vandenyje. Vonios įrangai suteikta išskirtinė D forma, kurios išorinius paviršius išraižė trimatė tekstūra. Ploni, tačiau labai tvirti apvadai perteikia subtilios elegancijos įvaizdį. 

Kaip prižiūrėti Sentec vonią?

Reguliari priežiūra: naudokite kempinę, minkštą šluostę, šiek tiek antistatinę valymo priemonę. Jomis pašalinsite nešvarumus ir vonia išlaikys blizgesį. Masažinei voniai valyti naudokite minkštą kempinę, skystą muilą ir vandenį. Patrinkite sausu skudurėliu. Venkite abrazyvinių valymo priemonių.

Specifinių atvejų priežiūra: po ilgo sąlyčio su kai kuriomis medžiagomis, pavyzdžiui, kosmetika ir dažais, gali likti spalvotų dėmių. Šias dėmes, taip pat įbrėžimus ar kitus smulkius pažeidimus, galima pašalinti indų plovikliu arba skystu muilu. Kalkių žymes pašalinkite kalkių šalinimo priemone. Visada nuskalaukite dideliu kiekiu švaraus vandens. Galutinai nupoliruokite minkšta šluoste. Nenaudokite jokių rūgštinių valymo priemonių ar valomojo acto.

ADMA Sentec vonios

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Prekė pridėta prie norų sąrašo