Marbond vonios


Tai - viena pagrindinių vonios gamintojų šveicarų “Laufen” naudojamų medžiagų. Marbond yra sudėtinė medžiaga, sudaryta iš dviejų sluoksnių. Jie itin tvirtai surišti vienas su kitu. Pagrindą sudaro aukštos kokybės mineralinio liejinio medžiaga. Jos paviršius padengtas plonu akrilo sluoksniu. Taip pat “Laufen” garsėja stilingomis Sentec voniomis. Jos yra vienas naujausių gamintojo produktų. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią Marbond vonią.

Kodėl verta rinktis Marbond vonią?

Matinis paviršius. Puikiai dera su likusia vonios kambario įranga.

Itin saugi. Medžiaga neslysta, todėl besimaudančiajam garantuojamas saugumas. Tai ypatingai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms.

Paprasta prižiūrėti. Marbond paviršius yra antibakterinis, lengvai valomas, atsparus cheminėms medžiagoms, ultravioletiniams spinduliams ir dideliems temperatūrų svyravimams.

Mažas svoris. Planuojate atnaujinti vonios kambarį viršutiniame namo aukšte? Marbond vonios yra ypač lengvos, todėl nesukels papildomų sunkumų. Puikiai tinka senesnių pastatų vonios kambariams.

Ovali ar stačiakampė vonia?

Ovalo formos voniai, priešingai nei stačiakampio, būdingi juosmens kampai, todėl jūsų kūnas puikiai pailsės, kai mirksite. Tai suteikia reikiamą atramą ir komfortą nugarai bei netrukdo vonios čiaupams. Populiariausia ovalo konfigūracija yra laisvai pastatoma vonia. Ovalo formos išlinkimai derinami su stačiakampės vonios linijine išvaizda.

Stačiakampė vonia yra labiausiai paplitusi forma. Ją galima pritaikyti praktiškai bet kokiam vonios kambario išplanavimui su neribotoms montavimo galimybėms. Tai universalus ir vietą taupantis sprendimas. Kad ir ko siektumėte - vizualinio įspūdžio, patogumo, lengvo montavimo - greičiausiai rasite stačiakampę vonią, kuri atitiks jūsų poreikius. 

Kaip nusistatyti vonios dydį?

Standartinis vonios dydis yra 170 cm ilgio ir 70 cm pločio. Dažniausiai pasitaikantis standartinių vonių gylis yra 35-50 cm. Tačiau šiandien dėl gausybės dydžių derinių galima rasti idealiai kiekvienam vonios kambariui tinkamą vonią. Planuodami savo vonios vietą stenkitės, jog laisvos erdvės priešais vonią paliktumėte ne mažiau kaip 150 cm ilgio ir 75 cm pločio. Besiruošiantys naudotis vonia galės saugiai įeiti ir išeiti iš jos.

Marbond vonios kolekcijos

LAUFEN PRO: minimalistinės formos, aukšta kokybė ir optimalios funkcijos. Kolekcija apima platų dydžių ir stilių asortimentą. Jis siūlo idealų sprendimą kiekvienai erdvinei situacijai ir reikalavimams bei atspindi dabartinės kartos interjero vertybes. Svarbiausia kolekcijos savybė - funkcionalumas.

SONAR: įkvėpta architektūrinio minimalizmo griežtumo ir garso bangų dinamiškumo vandenyje. Vonios įrangai suteikta išskirtinė D forma, kurios išorinius paviršius vėliau raižė trimatė tekstūra. Ploni, tačiau labai tvirti apvadai perteikia subtilios elegancijos įvaizdį.

Kaip prižiūrėti Marbond vonią?

Rekomenduojame nuvalyti bet kokius nešvarumus, kai tik jie pasirodo. Daugumą dėmių, atsiradusių dėl kasdienio naudojimo, galima pašalinti akriliniams paviršiams skirtomis priemonėmis. Užtepkite jas ant minkštos drėgnos šluostės ir patrinkite. Tada kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Tokiu būdu gaminys išliks geriausios savo būklės. 

Įspėjimas: venkite naudoti šveitimo priemones su grūdeliais ar tirpikliais, kurie gali pažeisti gaminio paviršių. Taip pat nenaudokite stiprių rūgštinių valiklių arba acto pagrindu pagamintų valiklių. Naudokite priemones su pH reikšme nuo 3 iki 8. Prieš naudodami naujas valymo priemones, išbandykite jas ant nedidelių gaminio paviršiaus plotų.

ADMA Marbond vonios

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Prekė pridėta prie norų sąrašo