Unitazai

Rodoma 1-25 of 145 prekė (s)

Tenka pripažinti, kad unitazo paieškos ir apsisprendimas, kurį pirkti, neretai užtrunka ilgiau, nei jo montavimas. Ir priežastis čia ne vien tik dizaino pasirinkime, už viską svarbiau yra unitazo praktiškumas ir funkcionalumas.

Šiuo metu rinkoje siūlomi unitazai yra dviejų tipų – pastatomi ir pakabinami, paprastai gaminami iš keramikos ir gali būti skirtingų formų bei aukščio. Galimi ne tik balti, bet ir spalvoti unitazai, šiuo metu populiariausias – juodas unitazas.

Šiuolaikiniai pastatomi unitazai gali būti itin stilingi su skirtingo dydžio išoriniu bakeliu, kuris atrodo estetiškai ir visiškai negadina vaizdo. Tenka pripažinti, kad ant grindų montuojamas unitazas kaina gerokai pranašesnis už pakabinamą, todėl dažnai pasirenkamas ekonomiškumą vertinančių vartotojų. Juo labiau, kad jie taip pat nenusileidžia savo patraukliu dizainu bei yra lengvai priderinami skirtingo stiliaus vonios kambaryje.

Pastatomi unitazai gali būti su vientisu (monolitai) arba dviejų dalių – atskiru unitazu ir bakeliu. Itin mažoms erdvėms gali pagelbėti kampinis unitazas.

Renkantis verta atkreipti dėmesį, kad su atskiru unitazu pajungimas paprastai yra horizontalus, o monolitinio unitazo vertikalus pajungimas. Todėl svarbu, kokia vandens nuotakos kryptis, kurią įtakoja kanalizacijos vamzdžio įrengimas.

Tačiau nepaisant aukštesnės kainos, populiarumu nenusileidžia ir pakabinamas unitazas su rėmu, vadinamąja potinkine vandens nuleidimo sistema. Šiuo atveju labai svarbu rinktis patikimo gamintojo mechanizmą, kuris yra pagrindinis faktorius siekiant ilgaamžiškumo.

Priešingai nei ankstesni modeliai, šiuolaikiniai klozetai jau gaminami be apsauginio apvado, saugojusio nuo vandens ištekėjimo nuleidimo metu. Šiuolaikinės sistemos pagamintos taip, kad vandens nuleidimo srautas ir kryptis yra tiksliai apskaičiuoti. Šie klozetai yra ženkliai higieniškesni, lengvai valomi, juose nesikaupia nešvarumai.

Jeigu domina unitazai pigiau, galite matyti parduotuvės kategorijoje Unitazai akcija specialiai pažymėtus pasiūlymus!

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Padengimas specialia danga
Išmatavimai
Montavimo būdas
Aukštis
Plotis
Rėmo spalva
Ilgis
Daugiau Mažiau
Modelio numeris
Daugiau Mažiau
Forma
Be nuplvovimo latako lanko
Glaudžiamas prie sienos
Nuotako tipas
Filtras
Prekė pridėta prie norų sąrašo

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę.

Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su adma.lt slapukų naudojimo politika.