Quaryl vonios


Iš kitų vonių švelnumu ir glotnumu išsiskiriantys gaminiai kviečia jus atsipalaiduoti. Unikali ir aukštos kokybės “Villeroy & Boch” Quaryl medžiaga yra pelniusi daugybę apdovanojimų. Vienas iš jų - tarptautinis Winner Interior Innovation Award 2014. Neporėta, lygi medžiaga, pagaminta iš 60 % kvarco ir aukštos kokybės akrilo dervos, sujungia geriausias abiejų medžiagų savybes. Ji tvirta, atspari smūgiams, preciziška, neslidi, lengvai valoma, šilta ir maloni odai. Žemiau pateikiame patarimus, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkančią Quaryl vonią.

Kodėl verta rinktis Quaryl vonią?

Izoliuoja šilumą. Akrilinės vonios greitai prisitaiko prie vonioje esančio vandens temperatūros, o lygi Quaryl medžiaga izoliuoja, todėl vonia ilgiau išlieka šilta.

Platus dydžių pasirinkimas. Didelė ar maža, stačiakampė ar apvali, laisvai pastatoma ar įmontuojama - kiekvienas ras sau tobulą Quaryl vonią.

Paprasta prižiūrėti. Tiek akrilines, tiek Quaryl vonias lengva valyti dėl tobulai lygaus, neporėto paviršiaus. Nešvarumai tiesiog nuslysta, todėl vonia daugelį metų išlaiko spindesį.

Lengvas svoris. Planuojate atnaujinti vonios kambarį viršutiniame namo aukšte? Quaryl vonios yra ypač lengvos, todėl nesukels papildomų sunkumų. Puikiai tinka senesnių pastatų vonios kambariams.

Sūkurinės vonios. Svajojate apie savo SPA oazę namuose? Daugumoje "Villeroy & Boch" vonių galima įrengti sūkurinės vonios sistemą.

Kuri Quaryl vonios forma Jums tinkamiausia?

Mažiems vonios kambariams

Kampinės, šešiakampės arba prie sienos prigludusios vonios idealiai tiks mažiems ir siauriems vonios kambariams. Jos įrengiamos kompaktiškai, todėl patalpoje galima laisvai judėti. Trapecijos formos vonios taip pat puikiai tinka, jei pageidaujate didelių proporcijų vonios, bet neturite daug vietos tam.

Dideliems vonios kambariams

Dideli vonios kambariai atveria beveik neribotas dydžių galimybes. Juose galite pasirinkti norimą ilgį, plotį ir formą. Ypač didelės vonios idealiai tinka atsipalaidavimui ir patogiam maudymuisi su partneriu. Puiki išeitis yra ir laisvai pastatoma vonia, kuri suteiks elegancijos vonios kambariui. Galite išmėginti įleidžiamą vonią, kuri dar labiau atvers erdvę.

Kaip nusistatyti vonios dydį?

Standartinis vonios dydis yra 170 cm ilgio ir 70 cm pločio. Dažniausiai pasitaikantis standartinių vonių gylis yra 35-50 cm. Tačiau šiandien dėl gausybės dydžių derinių galima rasti idealiai kiekvienam vonios kambariui tinkamą vonią. Planuodami savo vonios vietą stenkitės, jog laisvos erdvės priešais vonią paliktumėte ne mažiau kaip 150 cm ilgio ir 75 cm pločio. Besiruošiantys naudotis vonia galės saugiai įeiti ir išeiti iš jos.

Quaryl vonios kolekcijos

OBERON: elegantiškas, tyras, pasitikintis savimi. Oberon, Quaryl vonių klasika, pakyla į kitą lygmenį dėl nepaprasto lengvumo. Vos 10 mm dydžio apvadas, tikslūs spinduliai ir vandens išleidimo anga su integruota perpildymo sistema suteikia tyrumo įspūdžio Quaryl vonioms.

SQUARO EDGE: gryna estetika, atitinkanti išrankiausius reikalavimus. Squaro Edge 12 kolekcija pasižymi neįprastu dizainu - vonios kraštas yra tik 12 mm. Dėl 45 cm vidinio gylio vonia sutaupo vandens. Ją galima rinktis standartinių dydžių su įleidžiama nutekėjimo anga ir integruota perpildymo sistema.

Kaip prižiūrėti Quaryl vonią?

Reguliariai paviršius valykite kempine ir skysta valymo priemone, tinkama tiek plastikui, tiek akrilui, kad ilgiau išlaikytumėte vonios blizgesį. Venkite naudoti abrazyvines valymo priemones. Galite naudoti acto pagrindu pagamintas valymo priemones arba specialias kalkių nuosėdų šalinimo priemones. Jomis lengvai pašalinsite kalkių nuosėdų žymes. Šarmines valymo priemones, pavyzdžiui, indų ploviklį, galima naudoti medžiagoms, kurios palieka riebių žymių.

ADMA Quaryl vonios

Jau daugiau nei dešimtmetį teikiame aukščiausios kokybės standartus atitinkančią produkciją. Suteikiame galimybę ADMA prekes įsigyti būstinėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje ADMA.LT. Visuomet esame pasiruošę laiku ir pagal numatytus terminus įvykdyti užsakymus, profesionaliai konsultuoti įvairiais klausimais, pasiūlyti savo klientams geriausią prekės kainos ir kokybės santykį.

Taip pat stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis ir inovatyviais sprendimais, todėl nuolat ieškome modernių, išskirtinių prekių, kurias galėtume pasiūlyti jums. Vertiname puikiai visiems žinomus prekinius ženklus, todėl savo parduotuvėje siūlome geriausius Ravak, Raypath, Hansgrohe, Viessmann, Elonika, Grohe, Franke, Laufen, Tece, Wavin gaminius.

Prekė pridėta prie norų sąrašo