Daugiasluoksnis vamzdis

Rodoma 1-12 of 12 prekė (s)

Tai - naujos kartos unikalios konstrukcijos produktas, skirtas šiuolaikinei vandentiekio ir šildymo sistemai įrengti.

Priklausomai nuo pritaikymo, daugiasluoksnis vamzdis yra skirstomas į skirtingas klases, nurodančias, aukštesnės ar žemos temperatūros šildymo sistemai jis pritaikytas:

  • klasė 1 – karšto vandens tiekimui,
  • klasė 2 – aukštesnės temperatūros karšto vandens tiekimui,
  • klasė 3 – žematemperatūriniam šildymui,
  • klasė 4 – žematemperatūriniam radiatoriniam šildymui,
  • klasė 5 – aukštatemperatūriniam radiatoriniam šildymui.

Metapolimerinai vamzdžiai, atitinkantys privalomąjį LST EN 21003 standartą, patvirtina tam tikras savybes – atsparumą aukštam slėgiui, temperatūrai bei korozijai. Patikimų gamintojų gaminiai paprastai pažymimi sertifikavimo įstaigų žymimais ženklais (DVGW, KIWA, SKZ, CSTBat ir kt.)

Tokie vamzdžiai jau kurį laiką plačiai naudojami tiek karšto vandens tiekimui, tiek montuojant radiatorinį šildymą. Labai populiarūs montuojant grindinio šildymo sistemą, nes yra labai lengvai lankstomi, nelūžta ir puikiai išlaiko savo formą, lyginant su plastikiniais.

Priešingai nei metalinis, daugiasluoksnis yra atsparus korozijai ir kitų cheminių junginių poveikiui, todėl pasižymi ilgaamžiškumu – eksploatavimo laikas gali siekti iki 50 metų. Taip pat yra itin lengvi, o dar vienas iš svarbiausių jo privalumų – nulinė deguonies emisija.

Rinkoje galima rasti bent dešimties skirtingų gamintojų siūlomus daugiasluoksnius vamzdžius, kai kurie gali būti su apšiltinimu arba be jo. Priklausomai nuo paskirties, jų skersmuo siekia 14-32 mm. 

Grindiniam šildymui dažniausiai naudojamas daugiasluoksnis vamzdis d18 arba d16, priklausomai nuo pasirinktos grindų dangos ir patalpos šilumos poveikių. Tuo tarpu vandentiekio sistemai (geriamajam vandeniui) paprastai naudojamas 32 tipas.

Kiekvienu atveju diametras parenkamas pagal individualius poreikius ir situaciją, todėl visada rekomenduojame konsultuotis su profesionalais.

Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojai
Tipas
Išmatavimai
Modelis
Filtras