Kontaktai

UAB ADMA
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomosios sąskaitos:

AB Luminor bankas, banko kodas 40100
Atsiskaitomoji sąskaita LT51 4010 0425 0311 7444

AB SEB bankas, banko kodas 70440
Atsiskaitomoji sąskaita LT08 7044 0600 0802 7480

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
Atsiskaitomoji sąskaita LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 17:00
Šeštadienis 09:00 – 14:00

Vilniuje
Linkmenų g. 13
LT-09300 Vilnius
Tel.: +370 652 00422

Darbo laikas
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 17:00

Kontaktai
Administracija
Tel./Faks: +370 37 260 623
El. paštas: info@adma.lt

Buhalterija
Tel./Faks: +370 657 07877
El. paštas: buhalterija@adma.lt

Donatas Sabanskis
Komercijos direktorius
Mob.: +370 652 07330
El. paštas: donatas@adma.lt

Arūnas Alkevičius
Logistikos vadovas
Mob.: +370 669 92995
El. paštas: arunas@adma.lt

Kauno padalinys

Mindaugas Špakauskas
Didmenos vadovas
Mob.: +370 652 26692
El. paštas: mindaugas@adma.lt

Gytis Karalius
Projektų vadovas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 698 32680
El. paštas: gytis@adma.lt

Mindaugas Senulis
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 685 84298
El. paštas: mindaugas.s@adma.lt

Matas Adomaitis
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 641 08945
El. paštas: matas@adma.lt

Gintautas Steiblys
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 652 32939
El. paštas: gintautas@adma.lt

Aleksandras Klebanskij
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 652 32939
El. paštas: aleksandras.k@adma.lt

Dovilė Gajauskienė
Vadybininkė
Vonios kambario įranga, plytelės
Mob.: +370 655 78525
El. paštas: dovile@adma.lt

Vilniaus padalinys

Arvydas Alkevičius
Projektų vadovas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 699 20323
El. paštas: arvydas@adma.lt

Vytenis Vendrikis
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 652 00422
El. paštas: vytenis@adma.lt

Mus rasite

Adresas:
Raudondvario pl. 78, LT-47182
Kaunas
Mob. tel.:
+370 37 260623
El. paštas:
info@adma.lt
Darbo laikas:
I-V 8:00 - 17:00
VI 9:00 - 14:00