Kontaktai

UAB ADMA
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Įmonės kodas: 302723049
PVM kodas: LT100006696210

Atsiskaitomoji sąskaita:

AB SWEDBANK, banko kodas 73000
Atsiskaitomoji sąskaita LT21 7300 0101 3033 1109

UAB ADMA prekybos padaliniai

Kaune
Raudondvario pl. 78
LT-47182 Kaunas
Tel.: +370 37 260623

Darbo laikas
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 17:00
Šeštadienis 09:00 – 14:00

Kontaktai
Administracija
Tel./Faks: +370 37 260 623
El. paštas: info@adma.lt

Buhalterija
Tel./Faks: +370 657 07877
El. paštas: buhalterija@adma.lt

Donatas Sabanskis
Komercijos direktorius
Mob.: +370 652 07330
El. paštas: donatas@adma.lt

Saigūnas Kasikauskas
Tiekimo vadybininkas
Mob.: +370 669 92995
El. paštas: saigunas.k@adma.lt

Kauno padalinys

Mindaugas Senulis
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 685 84298
El. paštas: mindaugas.s@adma.lt

Tomas Dzikas
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 641 08945
El. paštas: tomas.d@adma.lt

Aleksandras Klebanskij
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 652 32939
El. paštas: aleksandras.k@adma.lt

Rolandas Pečiukėnas
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 685 84721
El. paštas: rolandas.p@adma.lt

Egidijus Bulvinas
Vadybininkas
Šildymas, vėdinimas
Mob.: +370 685 40190
El. paštas: egidijus.b@adma.lt

Dovilė Gajauskienė
Vadybininkė
Vonios kambario įranga, plytelės
Mob.: +370 655 78525
El. paštas: dovile.g@adma.lt

Laima Spietinytė
Vadybininkė
Vonios kambario įranga, plytelės
Mob.: +370 638 65675
El. paštas: laima.s@adma.lt

Mus rasite

Adresas:
Raudondvario pl. 78, LT-47182
Kaunas
Mob. tel.:
+370 37 260623
El. paštas:
info@adma.lt
Darbo laikas:
I-V 8:00 - 17:00
VI 9:00 - 14:00